Agata Brzozowska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Agata Brzozowska i jestem psychologiem oraz certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju takimi jak depresja, choroba afektywna dwubiegunowa czy obniżony nastrój oraz osobami, które odczuwają wysoki poziom lęku w sytuacjach społecznych czy podczas wyjścia z domu, doświadczają epizodów zamartwiania się lub borykają się z różnego rodzaju fobiami czy zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym (OCD). Posiadam także doświadczenie w pracy z objawami zaburzeń osobowości typu borderline i innych. Wspieram osoby zmagające się z niskim poczuciem własnej wartości, będące w kryzysie lub szukające sposobów na poprawę swojego codziennego funkcjonowania i realizacji celów. Pracuję z dorosłymi oraz z nastolatkami od 16 roku życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Agata Brzozowska

O mnie

Posiadam dyplom magistra psychologii ze specjalizacją kliniczną oraz certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 707. Ukończyłam 4-letnią, podyplomową szkołę terapii poznawczo-behawioralnej na SWPS w Warszawie. W swojej pracy wykorzystuję także techniki terapii DBT oraz terapii schematów. Decyzją Ministra Zdrowia otrzymałam uznanie dorobku zawodowego, co pozwoliło mi uzyskać ponadto tytuł psychoterapeuty dzieci i młodzieży.

Profesjonalna pomoc

W trakcie swojej edukacji zawodowej uczestniczyłam w wielu szkoleniach specjalistycznych, które pozwoliły mi poszerzyć zakres swojej wiedzy i doświadczenia. Brałam udział w szkoleniach dotyczących między innymi diagnozy oraz terapii zaburzeń ze spektrum autyzmu i technik wyobrażeniowych w terapii schematów. Posiadam również certyfikat terapeuty integracji sensorycznej. Doświadczenie zawodowe zyskałam, pracując w licznych poradniach psychoterapii na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Pracowałam także jako psycholog na oddziale dziennym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii oraz w Domu Pomocy Społecznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Agata Brzozowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.