Adrianna Zielińska-Kozak
Terapia online przez Skype
Terapia online przez Signal
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Adrianna Zielińska-Kozak i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo–behawioralną. Pomogę Ci dzięki terapii online przez komunikatory Skype i Signal poradzić sobie z zaburzeniami nastroju (np. depresją), zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami odżywiania, bezsennością czy zaburzeniami opozycyjno-buntownicznymi. Towarzyszę także tym, którzy doświadczają trudności w relacjach, mają problem z regulacją emocji, niskim poczuciem własnej wartości, nieśmiałością, stresem, perfekcjonizmem, trudnościami adaptacyjnymi lub znajdują się w kryzysie życiowym. Mam również doświadczenie w udzielaniu wsparcia terapeutycznego osobom LGBT+. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Adrianna Zielińska-Kozak

O mnie

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo–behawioralną (certyfikat PTTPB nr 718). Studiowałam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem również absolwentką 2-letnich podyplomowych studiów „Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” pod kierownictwem prof. dr hab. Marii Beisert na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od lat 16. Prowadzę także edukację seksualną.

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobywałam, pracując w latach 2015-2022 w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. W ramach prywatnej praktyki psychoterapeutycznej współpracowałam m.in. z Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej i Centrum Pomocy Psychologicznej. W pracy terapeutycznej wykorzystuję metody terapii poznawczo - behawioralnej, Terapię Schematów oraz elementy Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Biorę udział w konferencjach naukowych i szkoleniach, które pozwalają mi podnosić swoją wiedzę i kompetencje zawodowe. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji.
Adrianna Zielińska-Kozak

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.