Łukasz Zdebelak

Łukasz Zdebelak

Łukasz Zdebelak

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne) oraz zaburzeniami osobowości. Pomagam również osobom, które doświadczają trudności w relacjach lub nie radzą sobie z własnymi emocjami. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Psychologię ukończyłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2014 roku. Kolejnym krokiem w mojej edukacji była Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Poznaniu, gdzie zdobyłem certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Odbyłem następujące dodatkowe szkolenia: ,,Testy w diagnozie neuropsychologicznej”, ,,Wprowadzenie do Dialogu Motywacyjnego”, ,,Fobia społeczna w paradygmacie poznawczo-behawioralnym” oraz uczestniczyłem w projekcie dotyczącym zdrowia psychicznego. Swoje doświadczenie zdobywałem w ponad 3-letniej pracy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Zielonej Górze. Od 2016 roku współpracuję z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze, gdzie moja praca skupia się wyłącznie na psychoterapii. Dodatkowo, pracuje jako psycholog transportu z kierowcami zawodowymi - przez trzy lata prowadziłem pracownię, w której przeprowadzałem testy dla kierowców zawodowych i medycyny pracy. Odbywałem również liczne staże: w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szprotawie, w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w pracowni psychologicznej Reflex w Zielonej Górze.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Łukasz Zdebelak i jestem psychologiem oraz certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 865). Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, zgodnie z kodeksem etycznym psychologa i psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Chętnie korzystam ponadto z metod dialektycznej terapii behawioralnej. W swojej codziennej pracy z pacjentem obserwuję ogromną skuteczność tych metod. Charakterystyczne dla terapii poznawczo-behawioralnej jest realizowanie celów terapeutycznych, co pozwala nam krok po kroku realizować założenia pacjenta. Dzięki temu, możemy podczas wspólnej drogi do zmiany co jakiś czas zatrzymać się i sprawdzić, czy podążamy w ustalonym kierunku. Pracuję również w języku angielskim.

Referencje

referencja

"Bardzo mi pomogła sesja u Pana Łukasza. Oczyscilam się z bolu który siedział we mnie od lat. Wg mnie Pan Łukasz jest bardzo dobrym specjalistą. Dziękuję ” Karolina M.

referencja

"Choć terapia wciąż trwa, wiem już, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Nie jest łatwo, bywa bardzo nieprzyjemnie, chwile zwątpienia są nieuniknione. Jednak zmiany, które we mnie zaszły są tak niewiarygodne (pozytywnie), że nawet po najbardziej męczącej sesji, wiem, że tam wrócę. Nawet kiedy jest trudno, czuję, że Pan Łukasz jest ze mną i rzeczywiście mogę mu zaufać.” M.

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Łukasz Zdebelak
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: