Wiadomości tekstowe i głosowe do terapeutki

Bądź w stałym kontakcie z psychoterapeutką. Rozmawiaj z nią tekstowo i za pomocą wiadomości głosowych na wybranym komunikatorze.

Abonament na wiadomości do terapeutki - jak to działa?

Wykupujesz abonament

Miesiąc usługi kosztuje 290 zł – możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie.

Łączymy Cię ze specjalistką

Po opłaceniu przez Ciebie wybranego abonamentu łączymy Cię z terapeutką na wybranym komunikatorze. 

Zaczynasz pisać z terapeutką

Od tego momentu możesz pisać/wysyłać wiadomości głosowe terapeutce poznawczo-behawioralnej, kiedy chcesz.

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-bahawioralna z wieloletnim doświadczeniem

„Moja wiedza oraz praktyka pozwalają mi pomagać w przypadku depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń lękowych (m.in. w napadach lęku panicznego oraz w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym). Ze swoimi pacjentami pracuję również nad poprawą jakości życia w schizofrenii, a także w przypadku problemów związanych z substancjami uzależniającymi, takimi jak alkohol czy środki psychoaktywne.

Wszystkie te problemy mogą być, z bardzo zadowalającym efektem, leczone poprzez terapię poznawczo-behawioralną.”
Agnieszka Achramowicz-Bielecki psychoterapia
Agnieszka Achramowicz-Bielecki
(certyfikat PTTPB nr 371)

Opinie

"Trafilam do Pani Agnieszki kiedy znalazlam sie w ciezkiej dla mnie sytuacji i zmagalam sie z silnymi stanami lękowymi. (...) Nie byla moim pierwszym terapeuta i na poczatku bylam dosc sceptyczna. Mimo to zaufalam Pani Agnieszce i bardzo sie z tego ciesze! Dzis wiem, ze terapeuta teraupecie nie jest rowny, nawet jesli chodzi o ten sam nurt terapii. To podobnie jak z lekarzami ;). Pani Agnieszka ma bardzo profesjonalne podejscie do pracy i trzyma sie naukowo sprawdzonych metod, ktore dzialaja. Szczerze polecam i dziekuje jeszcze raz Pani Agnieszko :)”
Justyna
“Polecam, (...), dziś żyje mi się lepiej i mam inne spojrzenie na świat. Fachowa pomoc i dobry człowiek”
Marta
“Bardzo polecam Panią Agnieszkę, bardzo konkretna i profesjonalna, pomogła mi bardzo w trudnej dla mnie sytuacji i wykryła mi przyczynę mojego stanu a dodam że rok czasu starałam się poznać przyczynę mojego stanu i nikt nie potrafił mi tego ustalić. Dopiero Pani Agnieszka skierowała mnie na badania i od razu ustaliła przyczynę, jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i profesjonalizm. Polecam z całego serca .”
Anna

Co zyskujesz?

Abonament na wiadomości do terapeutki to:
  • 🔵 wygoda – możesz pisać lub wysyłać wiadomości głosowe skąd chcesz i kiedy Ci pasuje,
    🔵 idealna dla osób, które nie mają możliwości lub warunków do uczestnictwa w sesjach wideo,
  • 🔵 oszczędność – abonament może być znacznie tańszy niż cotygodniowe sesje online, tygodniowo wyniesie Cię niecałe 73 zł,
  • 🔵 rozszerzenie terapii – abonament może być też świetnym uzupełnieniem terapii między sesjami.
  • Terapia poznawczo-behawioralna jest pomocna w przypadku problemów takich jak: niska samoocena, lęki, problemy w relacjach, nieśmiałość, bezsenność, zaburzenia osobowości, depresja i wielu innych.

Psychoterapia poznawczo-behawioralnej

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna Agnieszka Achramowicz-Bielecki opowiada o tym, jak wygląda terapia w tym nurcie.

Terapia poznawczo-behawioralna to metoda oparta na dowodach – jej skuteczność potwierdzają liczne badania i metaanalizy. Wyniki badań prowadzonych od około 20 lat (opublikowanych w 2013 roku), dotyczących skuteczności psychoterapii poznawczo-behawioralnej online, czyli prowadzonej poprzez Internet za pomocą np. komunikatora internetowego, dowodzą jej skuteczności – na równi z psychoterapią poznawczo-behawioralną prowadzoną „na żywo” w gabinecie psychoterapeuty. 

Złóż zamówienie poniżej, po dokonaniu płatności (290 zł) skontaktujemy Cię ze specjalistką:

1. Podaj poniżej swój adres e-mail, zaznacz komunikator, z którego chcesz skorzystać i wyślij formularz.
2. W wiadomości zwrotnej prześlemy dane do płatności.
3. Po przesłaniu potwierdzenia płatności na trzymsie.pomoc@gmail.com połączymy Cię z terapeutką za pomocą wybranego komunikatora i będziesz mogła/mógł zacząć z nim pisać/wysyłać wiadomości głosowe.

Pamiętaj: terapeutka odpowie tego samego dnia na Twoje pytania zadane w dni powszednie do 17:00. Na pytania zadane po godzinie 17:00 oraz w weekendy, odpowiedź uzyskasz w następny dzień powszedni.
Miesiąc abonamentowy rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty. 

Zamów abonament

Abonament wiadomości nowy
Wpisz ponownie swój adres e-mail*:
Preferowany komunikator *
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: