Wiadomości tekstowe
i głosowe do terapeutki

Bądź w stałym kontakcie z psychoterapeutką. Rozmawiaj z nią tekstowo i za pomocą wiadomości głosowych na wybranym komunikatorze.
Zamów abonament
Wykupujesz abonament

Wykupujesz abonament

Miesiąc usługi kosztuje 290 zł – możesz z niej zrezygnować w dowolnym momencie.

Łączymy Cię ze specjalistką

Łączymy Cię ze specjalistką

Po opłaceniu przez Ciebie wybranego abonamentu łączymy Cię z terapeutką na wybranym komunikatorze.

Zaczynasz pisać z terapeutką

Zaczynasz pisać z terapeutką

Od tego momentu możesz pisać/wysyłać wiadomości głosowe terapeutce poznawczo-behawioralnej, kiedy chcesz.

Agnieszka Achramowicz-Bielecki

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna z wieloletnim doświadczeniem

„Moja wiedza oraz praktyka pozwalają mi pomagać w przypadku depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń lękowych (m.in. w napadach lęku panicznego oraz w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym). Ze swoimi pacjentami pracuję również nad poprawą jakości życia, radzeniem sobie w relacjach, ze stresem oraz w trudnościach dnia codziennego. Choć abonament na wiadomości nie jest zamiennikiem terapii, to może być w wielu sytuacjach znaczącym wsparciem.”

Certyfikowana psychoteraputka

Opinie

„Trafilam do Pani Agnieszki kiedy znalazlam sie w ciezkiej dla mnie sytuacji i zmagalam sie z silnymi stanami lękowymi. Pani Agnieszka bardzo mi pomogla. Nie byla moim pierwszym terapeuta i na poczatku bylam dosc sceptyczna. Mimo to zaufalam Pani Agnieszce i bardzo sie z tego ciesze! Dzis wiem, ze terapeuta teraupecie nie jest rowny, nawet jesli chodzi o ten sam nurt terapii. To podobnie jak z lekarzami ;). Pani Agnieszka ma bardzo profesjonalne podejscie do pracy i trzyma sie naukowo sprawdzonych metod, ktore dzialaja. Szczerze polecam i dziekuje jeszcze raz Pani Agnieszko :)”

Justyna

„Bardzo polecam Panią Agnieszkę, bardzo konkretna i profesjonalna, pomogła mi bardzo w trudnej dla mnie sytuacji i wykryła mi przyczynę mojego stanu a dodam że rok czasu starałam się poznać przyczynę mojego stanu i nikt nie potrafił mi tego ustalić. Dopiero Pani Agnieszka skierowała mnie na badania i od razu ustaliła przyczynę, jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i profesjonalizm. Polecam z całego serca.”

Anna

„Polecam, Pani Agnieszka bardzo mi pomogła, dziś żyje mi się lepiej i mam inne spojrzenie na świat. Fachowa pomoc i dobry człowiek”

Marta

Co zyskujesz

Abonament na wiadomości do terapeutki to:

  • wygoda – możesz pisać lub wysyłać wiadomości głosowe skąd chcesz i kiedy Ci pasuje,
  • idealna dla osób, które nie mają możliwości lub warunków do uczestnictwa w sesjach wideo,
  • oszczędność – abonament może być znacznie tańszy niż cotygodniowe sesje online, tygodniowo wyniesie Cię niecałe 73 zł,
  • rozszerzenie terapii – abonament może być też świetnym uzupełnieniem terapii między sesjami.
Co zyskujesz?

O abonamencie

Pamiętaj, że sam abonament na wiadomości nie jest terapią, a formą wsparcia oraz konsultacji. Opiera się o założenia terapii poznawczo-behawioralnej, ale nie może być uznany jako jej zamiennik.


Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna Agnieszka Achramowicz-Bielecki opowiada o tym, jak wygląda terapia w tym nurcie. Osoby chcące umówić się na sesję terapii wideo dodatkowo do abonamentu na wiadomości, zapraszamy na stronę www.trzymsie.pl/terapeuta/agnieszka-achramowicz-bielecki


Terapia poznawczo-behawioralna to metoda oparta na dowodach – jej skuteczność potwierdzają liczne badania i metaanalizy. Wyniki badań prowadzonych od około 20 lat (opublikowanych w 2013 roku), dotyczących skuteczności psychoterapii poznawczo-behawioralnej online, czyli prowadzonej poprzez komunikator video dowodzą jej skuteczności – na równi z psychoterapią poznawczo-behawioralną prowadzoną „na żywo” w gabinecie psychoterapeuty.

Złóż zamówienie poniżej, po dokonaniu płatności (290 zł) skontaktujemy Cię ze specjalistką:

  • Podaj poniżej swój adres e-mail, zaznacz komunikator, z którego chcesz skorzystać i wyślij formularz.
  • W wiadomości zwrotnej prześlemy dane do płatności.
  • Po przesłaniu potwierdzenia płatności na trzymsie.pomoc@gmail.com połączymy Cię z terapeutką za pomocą wybranego komunikatora i będziesz mogła/mógł zacząć z nim pisać/wysyłać wiadomości głosowe.

Pamiętaj: terapeutka odpowie tego samego dnia na Twoje pytania zadane w dni powszednie do 17:00. Na pytania zadane po godzinie 17:00 oraz w weekendy, odpowiedź uzyskasz w następny dzień powszedni.

Miesiąc abonamentowy rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty.

    Preferowany komunikator