Tomasz Gorajski

Tomasz Gorajski

Tomasz Gorajski

Zapisz się na sesję psychoterapii online

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Tomasz Gorajski. Jestem psychologiem, seksuologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Od ponad 10 lat pracuję w obszarze profilaktyki zdrowia psychicznego i seksualnego. Ułatwiając Państwu dostęp do szybkiej i profesjonalnej pomocy, zapraszam na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię online za pomocą Skype’a. Do kontaktu zapraszam osoby dorosłe, młodzież, rodziców oraz pary przeżywające trudności w związku. Jeśli zastanawiasz się nad tym, by sięgnąć po pomoc, to pierwszy krok już za Tobą. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą formę, cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. Dbając o utrzymanie wysokiej jakości swojej pracy i etykę zawodu, pracuję w oparciu o założenia kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wytyczne Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz poddaję swoją pracę terapeutyczną systematycznej superwizji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii online (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie. Plan terapii oraz ilość spotkań są indywidualnie dostosowane do rodzaju trudności i potrzeb pacjenta. Psychoterapia rozpoczyna się od 1 do 3 spotkań konsultacyjno-diagnostycznych, podczas których wspólnie przyglądamy się problemom i trudnościom, aby następnie ułożyć sprecyzowany i jasny plan działania oraz przejść do pracy nad problemem utrudniającym funkcjonowanie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS. Skończyłem 2-letnie studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, studia z zakresu seksuologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz Psychotraumatologii. Odbyłem również 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych placówkach oferujących pomoc psychologiczną. W zawodzie pracuję od 2010 roku. Byłem psychologiem w fundacji pracującej z dziećmi, prowadziłem świetlicę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży. Następnie pracowałem w Wydziale Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmowałem się pomocą osobom dorosłym, młodzieży oraz rodzinom w kryzysach psychologicznych, prowadziłem również grupę terapeutyczną dla kobiet doświadczających przemocy. Następnie pracowałem w Zakładzie Karnym na Oddziale Terapeutycznym, gdzie zajmowałem się diagnozą, psychoterapią indywidualną oraz grupową sprawców przestępstw seksualnych w związku z zaburzeniami preferencji seksualnych. Obecnie pracuję w oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Starogardzie Gdańskim, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz współprowadzę dzienną grupę terapeutyczną. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję podejście poznawczo-behawioralne. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) to forma psychoterapii, która pomaga rozwiązać problemy i poprawić funkcjonowanie poprzez modyfikację dysfunkcjonalnych myśli, emocji i zachowań. Skupia się na rozwiązaniach i charakteryzuje się zorientowanym na określone cele sposobem współpracy psychoterapeuty i klienta. Jest określona w czasie i trwa od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy.

Referencje

referencja

"Moja opinia odnośnie naszej współpracy jest bardzo pozytywna. Nigdy nie czułam się oceniana, nigdy nie usłyszałam słowa krytyki w stosunku do mojej osoby. Doceniam obiektywizm, w jaki spoglądał Pan na opisywane przeze mnie sytuacje, emocje i zawsze był w stanie znaleźć kontrargumenty pokazujące, że moje przekonania mogą być błędne. Każde nasze spotkanie skłaniało mnie do refleksji, głębszego zastanowienia się nad sobą, a czasem nawet działań korygujących. Podobała mi się forma spotkań online i elastyczność z Pana strony w ustalaniu terminów. Przeszliśmy razem długą drogę i wiele etapów. Były wzloty i upadki, z których się podnosiłam dzięki Pana pomocy. W bardzo trudnym, początkowym okresie pomagały mi „zadania domowe”. Lubiłam ćwiczenia skupione na autoanalizie moich przekonań, zachowań i negatywnych myśli automatycznych, a także skalowanie i monitorowanie nastroju. Ważne było wspólne szukanie tego, co mi pomaga w trudnych chwilach oraz uczenie się, jak sobie radzić w gorszych momentach, jak rozpoznawać nadchodzący epizod depresyjny i jak mu zapobiegać. Na koniec raz jeszcze chciałam podziękować za wspólne 2 lata. Pozdrawiam." Magda

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Formularz Tomasz
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: