POMAGAM SKUTECZNIE ONLINE

Zapisz się na sesję psychoterapii przez Skype:

Luty 2020
pon wt śr czw pt sob nie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291

Dlaczego trzymsie.pl?

Nazywam się Tomasz Gorajski jestem psychologiem, seksuologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Od ponad 10 lat pracuję w obszarze profilaktyki zdrowia psychicznego i seksualnego. Ułatwiając Państwu dostęp do szybkiej i profesjonalnej pomocy zapraszam na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię online za pomocą Skype’a. Do kontaktu zapraszam osoby dorosłe, młodzież, rodziców oraz pary przeżywające trudności w związku.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, by sięgnąć po pomoc, to pierwszy krok już za Tobą. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą formę, cele i ramy czasowe terapii.

Profesjonalna pomoc

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. Dbając o utrzymanie wysokiej jakości swojej pracy i etykę zawodu, pracuję w oparciu o założenia kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wytyczne Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz poddaję swoją pracę terapeutyczną systematycznej superwizji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii online (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie. Plan terapii oraz ilość spotkań są indywidualnie dostosowane do rodzaju trudności i potrzeb pacjenta. Psychoterapia rozpoczyna się od 1 do 3 spotkań konsultacyjno-diagnostycznych, podczas których wspólnie przyglądamy się problemom i trudnościom, aby następnie ułożyć sprecyzowany i jasny plan działania oraz przejść do pracy nad problemem utrudniającym funkcjonowanie.

O mnie

Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS. Skończyłem 2-letnie studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, studia z zakresu seksuologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz Psychotraumatologii. Odbyłem również 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych placówkach oferujących pomoc psychologiczną. W zawodzie pracuję od 2010 roku. Byłem psychologiem w fundacji pracującej z dziećmi, prowadziłem świetlicę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży. Następnie pracowałem w Wydziale Interwencji Kryzysowej gdzie zajmowałem się pomocą osobom dorosłym, młodzieży oraz rodzinom w kryzysach psychologicznych, prowadziłem również grupę terapeutyczna dla kobiet doświadczających przemocy. Następnie pracowałem w Zakładzie Karnym na Oddziale Terapeutycznym gdzie zajmowałem się diagnozą, psychoterapią indywidualną oraz grupową sprawców przestępstw seksualnych w związku z zaburzeniami preferencji seksualnych. Obecnie pracuję w oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Starogardzie Gdańskim gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz współprowadzę dzienną grupę terapeutyczną.

W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję podejście poznawczo-behawioralne. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) to forma psychoterapii, która pomaga rozwiązać problemy i poprawić funkcjonowanie poprzez modyfikację dysfunkcjonalnych myśli, emocji i zachowań. Skupia się na rozwiązaniach i charakteryzuje się zorientowanym na określone cele sposobem współpracy psychoterapeuty i klienta. Jest określona w czasie i trwa od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy.

Referencje

"Moja opinia odnośnie naszej współpracy jest bardzo pozytywna. Nigdy nie czułam się oceniana, nigdy nie usłyszałam słowa krytyki w stosunku do mojej osoby. Doceniam obiektywizm, w jaki spoglądał Pan na opisywane przeze mnie sytuacje, emocje i zawsze był w stanie znaleźć kontrargumenty pokazujące, że moje przekonania mogą być błędne. Każde nasze spotkanie skłaniało mnie do refleksji, głębszego zastanowienia się nad sobą, a czasem nawet działań korygujących. Podobała mi się forma spotkań online i elastyczność z Pana strony w ustalaniu terminów. Przeszliśmy razem długą drogę i wiele etapów. Były wzloty i upadki, z których się podnosiłam dzięki Pana pomocy. W bardzo trudnym, początkowym okresie pomagały mi „zadania domowe”. Lubiłam ćwiczenia skupione na autoanalizie moich przekonań, zachowań i negatywnych myśli automatycznych, a także skalowanie i monitorowanie nastroju. Ważne było wspólne szukanie tego, co mi pomaga w trudnych chwilach oraz uczenie się, jak sobie radzić w gorszych momentach, jak rozpoznawać nadchodzący epizod depresyjny i jak mu zapobiegać. Na koniec raz jeszcze chciałam podziękować za wspólne 2 lata. Pozdrawiam."
Magda

Umów się na sesję terapii przez Skype

Umów się na sesję psychoterapii online (140 zł) za pomocą kalendarza.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlę Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Luty 2020
pon wt śr czw pt sob nie
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291