Weronika Behling-Długołęcka
Terapia online przez Skype

Weronika Behling-Długołęcka

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Bardzo polecam współpracę z Panią Weroniką. Przez kilka miesięcy Naszej współpracy, dowiedziałam się o sobie mnóstwo rzeczy, na które sama bym nie wpadła. Pani Weronika jest bardzo dobrą specjalistką. Potrafi słuchać i odpowiednio dobierać kroki konieczne do podjęcia. Bardzo polecam!" Martyna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Weronika Behling-Długołęcka i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję z osobami dorosłymi, które zmagają się z obniżonym nastrojem, depresją, natręctwami (OCD) lub doświadczają lęków, permanentnego stanu niepokoju czy znajdują się w kryzysie emocjonalnym. Wspieram także tych, którzy chcą pracować nad polepszeniem swojej samooceny i relacji z innymi ludźmi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Weronika Behling-Długołęcka

Opinie

„Bardzo polecam współpracę z Panią Weroniką. Przez kilka miesięcy Naszej współpracy, dowiedziałam się o sobie mnóstwo rzeczy, na które sama bym nie wpadła. Pani Weronika jest bardzo dobrą specjalistką. Potrafi słuchać i odpowiednio dobierać kroki konieczne do podjęcia. Bardzo polecam!”

Martyna

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Ukończyłam psychologię na Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz I stopień szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jestem w trakcie certyfikacji z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej w ośrodku rekomendowanym i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam również kurs specjalistyczny Praktyka Zastępowania Agresji (ART), a także Akademię Socjoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na psychiatrycznym stażu klinicznym na oddziale diagnostyczno-terapeutycznym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz stażu terapeutycznym w Akademii Motywacji i Edukacji.

Profesjonalna pomoc

Podczas procesu terapeutycznego towarzyszę w uczeniu się nowych umiejętności, które wpływają na sposób myślenia i zachowanie, tak aby nie podtrzymywały dłużej problemu czy objawów zaburzenia oraz pozwoliły zaangażować się w pełne życie zgodne z wartościami pacjenta. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Weronika Behling-Długołęcka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.