Tomasz Gorajski
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Tomasz Gorajski

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Moja opinia odnośnie naszej współpracy jest bardzo pozytywna. Nigdy nie czułam się oceniana, nigdy nie usłyszałam słowa krytyki w stosunku do mojej osoby." Magda

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Tomasz Gorajski. Jestem psychologiem, seksuologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Od ponad 10 lat pracuję w obszarze profilaktyki zdrowia psychicznego i seksualnego. Ułatwiając Państwu dostęp do szybkiej i profesjonalnej pomocy, zapraszam na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię online za pomocą Skype’a. Do kontaktu zapraszam osoby dorosłe, młodzież, rodziców oraz pary przeżywające trudności w związku. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł - sesja indywidualna, 240 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Tomasz Gorajski

Opinie

„Moja opinia odnośnie naszej współpracy jest bardzo pozytywna. Nigdy nie czułam się oceniana, nigdy nie usłyszałam słowa krytyki w stosunku do mojej osoby. Doceniam obiektywizm, w jaki spoglądał Pan na opisywane przeze mnie sytuacje, emocje i zawsze był w stanie znaleźć kontrargumenty pokazujące, że moje przekonania mogą być błędne. Każde nasze spotkanie skłaniało mnie do refleksji, głębszego zastanowienia się nad sobą, a czasem nawet działań korygujących. Podobała mi się forma spotkań online i elastyczność z Pana strony w ustalaniu terminów. Przeszliśmy razem długą drogę i wiele etapów. Były wzloty i upadki, z których się podnosiłam dzięki Pana pomocy. W bardzo trudnym, początkowym okresie pomagały mi „zadania domowe”. Lubiłam ćwiczenia skupione na autoanalizie moich przekonań, zachowań i negatywnych myśli automatycznych, a także skalowanie i monitorowanie nastroju. Ważne było wspólne szukanie tego, co mi pomaga w trudnych chwilach oraz uczenie się, jak sobie radzić w gorszych momentach, jak rozpoznawać nadchodzący epizod depresyjny i jak mu zapobiegać. Na koniec raz jeszcze chciałam podziękować za wspólne 2 lata. Pozdrawiam.”

Magda

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem absolwentem wydziału psychologii Uniwersytetu SWPS. Skończyłem 2-letnie studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, studia z zakresu seksuologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz Psychotraumatologii. Odbyłem również 4-letnie studia podyplomowe z psychoterapii poznawczo-behawioralnej pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w różnych placówkach oferujących pomoc psychologiczną. W zawodzie pracuję od 2010 roku. Byłem psychologiem w fundacji pracującej z dziećmi, prowadziłem świetlicę socjoterapeutyczną dla dzieci i młodzieży. Następnie pracowałem w Wydziale Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmowałem się pomocą osobom dorosłym, młodzieży oraz rodzinom w kryzysach psychologicznych, prowadziłem również grupę terapeutyczną dla kobiet doświadczających przemocy. Następnie pracowałem w Zakładzie Karnym na Oddziale Terapeutycznym, gdzie zajmowałem się diagnozą, psychoterapią indywidualną oraz grupową sprawców przestępstw seksualnych w związku z zaburzeniami preferencji seksualnych. Obecnie pracuję w oddziale Dziennym Leczenia Nerwic, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz współprowadzę dzienną grupę terapeutyczną. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję podejście poznawczo-behawioralne. Terapia poznawczo-behawioralna (CBT) to forma psychoterapii, która pomaga rozwiązać problemy i poprawić funkcjonowanie poprzez modyfikację dysfunkcjonalnych myśli, emocji i zachowań. Skupia się na rozwiązaniach i charakteryzuje się zorientowanym na określone cele sposobem współpracy psychoterapeuty i klienta. Jest określona w czasie i trwa od kilku do maksymalnie kilkunastu miesięcy.

Profesjonalna pomoc

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. Dbając o utrzymanie wysokiej jakości swojej pracy i etykę zawodu, pracuję w oparciu o założenia kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wytyczne Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz poddaję swoją pracę terapeutyczną systematycznej superwizji.
Tomasz Gorajski

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.