Paulina Ryng
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Paulina Ryng i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Prowadzę psychoterapię indywidualną zaburzeń lękowych w nurcie poznawczo-behawioralnym przez Skype (napady paniki, fobia społeczna, fobia specyficzna, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia lękowe uogólnione), depresji, oferuję również konsultacje i poradnictwo seksuologiczne. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Paulina Ryng

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam również dwuletnie studia podyplomowe "Seksuologia kliniczna - opiniowanie, edukacja i terapia" na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz roczne Studium leczenia zaburzeń odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania. Aktualnie uczęszczam do Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach m.in.: Międzynarodowa Konferencja Seksuolog w procesie kształcenia ustawicznego część II, Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Przemoc seksualna - perspektywa ofiar i perspektywa sprawców", „Seksualność osób z niepełnosprawnością”, „Pomoc psychologiczna osobom transpłciowym” - Fundacja Trans-fuzja.

Profesjonalna pomoc

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz pracuję zgodnie z kodeksem etycznym.
Paulina Ryng

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.