Patrycja Jagiełłowicz
Terapia online przez Skype

Patrycja Jagiełłowicz

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Patrycja jest niesamowicie ciepłą i profesjonalną osobą, w trakcie rozmowy czuje się jej zaangażowanie i chęć pomocy, co bardzo pomaga otworzyć się. Po kazdym spotkaniu czułam się coraz lepiej. Bardzo polecam." Dominika

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Patrycja Jagiełłowicz i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą psychoterapii online wygrać z zaburzeniami nastroju (np. depresją), trudnościami emocjonalnymi, niskim poczuciem własnej wartości, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, natręctwami. Zapraszam także osoby, które mają bliskich zmagających się z zaburzeniami psychicznymi i chciałyby dowiedzieć się o specyfice choroby i możliwościach pomocy oraz młode matki i kobiety w okresie okołoporodowym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Patrycja Jagiełłowicz

Opinie

„Z całego serca polecam panią Patrycję. Szukałem psychologa ponieważ pewne codziennie sytuacje mnie przytłaczały, z polecania trafiłem tutaj i czuję, że to pewien punkt zwrotny w moim życiu – i każdemu serdecznie to zalecam. Pani Patrycja jest osobą bardzo życzliwa, empatyczną, sympatyczną i przede wszystkim – kompetentną. Początkowe trudności z mojej strony w komunikacji zostały szybko przełamane przez niewyczuwalna wręcz atmosferę tego, że jesteśmy u terapeuty, czułem się bardzo zaopiekowany co pozwoliło się otworzyć, a później już z górki. Wizyty u tej psycholog dały mi wiele do myślenia, pani Patrycja otworzyła mi oczy na wiele spraw o których nie zdawałem sobie pojęcia…”

Przemysław O.

„Bezsprzecznie Pani Patrycja zasługuje na tytuł najlepszego psychologa, jakiego można sobie wymarzyć! W trakcie terapii byłam pełna podziwu dla zaangażowania, indywidualnego podejścia oraz zupełnie trafnych wniosków, którymi cechowała się Pani Patrycja. Cykl spotkań nie tylko pozwolił mi na uwolnienie się od zmartwień z jakimi się borykałam,ale także ukierunkował moje spojrzenie na pewne tematy w sposób, który pozwala mi na swobodę i pełne zadowolenie z obecnego stanu rzeczy. Pani Patrycja to terapeuta z powołania, potrafiący słuchać,czuć i myśleć jak pacjent. Polecam w 300%!”

Dominika

„Pani Patrycja jest niesamowicie ciepłą i prpfesjonalną osobą, w trakcie rozmowy czuje się jej zaangażowanie i chęć pomocy, co bardzo pomaga otworzyć się. Po kazdym kolejnym spotkaniu czułam się co raz lepiej. Bardzo polecam spotkania z Panią Patrycją”

Dominika

„Serdecznie polecam Panią Patrycję, na spotkaniach panowała przyjazna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa, wiedziałem, że mogę zaufać i czułem zrozumienie i zaangażowanie z jej strony. Spotkania z Panią Patrycją pozwoliły mi dowiedzieć się wiele o sobie, pomoc którą otrzymałem pozwoliła mi uporać się z wieloma trudnościami i zmieniła moje życie.”

Jan

„Usługi Pani Patrycji polecam z całego serca. Jest bardzo zaangażowana: rozmawiałyśmy podczas sesji, Pani Patrycja wysyłała mi “prace domowe” na e-mail, ale też czytała moje wynurzenia, które słałam na jej skrzynkę pocztową. Niezwykle skrupulatna. Baczna obserwatorka o ostrym i otwartym umyśle. Celnie łączy różne – pozornie niepowiązane doświadczenia czy emocje – co pozwoliło mi przyjrzeć się i poznać siebie. Zaskoczyła mnie też wielokrotnie tym, że pamiętała tak wiele drobiazgów, o których zaledwie napomknęłam. Co ważne, sesje przebiegają w przemiłej atmosferze, brak miejsca w nich na ocenianie...”

Kasia Sz.

„Spotkania z Panią Patrycją pomogły mi zrozumieć wiele mechanizmów kierujących moim myśleniem i działaniem. Jej spostrzeżenia były niezwykle celne i z wielu pozornie chaotycznych zdarzeń potrafiła wydestylować to na co warto zwrócić uwagę. Dzięki pomocy Pani Patrycji zupełnie zmieniłem swoje podejście do negatywnych emocji, nauczyłem się zauważać (i zmieniać) szkodliwe nawyki i przestałem patrzyć na siebie tak krytycznie jak przedtem. Innymi słowy – duża ulga 🙂 Gorąco polecam osobom borykającym się z problemami lękowymi, niepokojem i depresją!”

Adam

„Pani Patrycja jest wybitną terapeutką. Od pierwszych chwil czułam się zupełnie komfortowo i nie miałam problemu z wyrzuceniem wszystkiego co zalegało u mnie przez ponad 20 lat. Nigdy nie czułam się oceniana, zawsze spotykałam się z ogromnym ciepłem, zrozumieniem i wsparciem. Pani Patrycja bezbłędnie odczytuje emocje, pomaga ubrać w słowa trudne myśli i uczucia, gdy samemu do końca nie wie się co się czuje. Pani Patrycja tak kieruje rozmową, żeby samemu dojść do odpowiedzi i właściwych wniosków. Pamięta wszystkie szczegóły z poprzednich sesji i zawsze jest dobrze przygotowana. Rok sesji przyniósł ogromne zmiany w myśleniu i zrozumiałam wiele rzeczy.

Polecam serdecznie!!”

xx

„Pani Patrycja to najlepszy psychoterapeuta z jakim miałam możliwość współpracować. To dzięki niej wreszcie zaczęłam robić postępy i zauważać pozytywne zmiany w moim życiu. Pani Patrycja zawsze była świetnie przygotowana do naszych spotkań i bardzo zaangażowana. Proponowała ciekawe ćwiczenia, które otworzyły mi oczy na wiele kwestii. Otrzymałam dużo wsparcia, ciepła i nie czułam się oceniana. Bardzo polecam współpracę z Panią Patrycją.”

Marysia

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, ponadto korzystam z technik terapii schematu, opierającej się na odkryciu nieadaptacyjnych schematów, które rozwijały się przez okres dzieciństwa i mają swoje następstwa w naszej codzienności.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię kliniczną w Akademii Pedagogiki Specjalnej, studium terapii zajęciowej oraz studia podyplomowe nadające kwalifikacje pedagogiczne. Ukończyłam kurs pierwszego stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania. Jestem również certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji (ART). Obecnie pracuję w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie udzielam wsparcia, prowadzę interwencję kryzysową, a także psychoterapię indywidualną. Doświadczenie nabywałam w środowiskowych domach samopomocy dla osób chorujących psychicznie oraz klubie pacjenta Stowarzyszenia Pomost. Brałam udział w działaniach Porozumienia na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie oraz aktywnie pomagałam w pracach Grupy Wsparcia dla Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP. Realizowałam działania dotyczące destygmatyzacji osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Prowadziłam warsztaty dotyczące zaburzeń psychicznych o charakterze psychoedukacyjnym i wspierającym dla rodzin osób chorujących. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Patrycja Jagiełłowicz

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.