Olga Grączeska
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Olga Grączeska i jestem psychologiem, seksuologiem oraz certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo - behawioralną (certyfikat nr 742 PTTPiB), a także trenerem warsztatu psychologicznego. Pomogę Ci za pomocą psychoterapii online poradzić sobie z obniżonym nastrojem i depresją, lękami, problemami w relacjach, stresem, przemęczeniem, poczuciem niskiej wartości, wypaleniem zawodowym, depresją poporodową, zaburzeniami odżywiania, Zespołem Stresu Pourazowego, zaburzeniami obsesyjno - kompulsywnymi, trudnościami z obszaru seksuologii. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.  

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Olga Grączeska

Opinie

„Naprawdę cieszę się ze to akurat do Was trafiłam i pani Olga jest super profesjonalistką. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do terapii, ale nie żałuje i na pewno polecę Was każdemu kto szuka pomocy.”

Aleksandra

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Doświadczenie zdobywałam na oddziałach wielu szpitali oraz w Centrum Zdrowia Psychicznego SZPZLO Warszawa Ochota, gdzie współpracowałam z lekarzami psychiatrami, a także pracując jako psycholog. Swoją wiedzą zawodową dzieliłam się, będąc wykładowcą akademickim, prowadząc seminaria w ramach studiów doktoranckich na Politechnice Warszawskiej, w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy oraz prowadząc warsztaty dla firm. Prowadzę terapię indywidualną oraz dla par, dla dorosłych i młodzieży od 16 roku życia. Udzielam także konsultacji rodzicielskich. Pomagam ponadto osobom w kryzysie życiowym, które mają problemy w radzeniu sobie ze złością, zmagają się z dolegliwościami psychosomatycznymi lub cierpią na wypalenie zawodowe.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) nr 742, które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT), dyplom Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii UAM w Poznaniu, certyfikat Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie kursu psychoterapii schematu.
Olga Grączeska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.