Natalia Wójcik
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Natalia Wójcik, ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniej szkoły poznawczo-behawioralnej. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Natalia Wójcik

O mnie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, gdzie aktualnie robię doktorat w Instytucie Psychologii. Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie kliniczne zdobywałam między innymi w Szpitalu Uniwersyteckim i Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie. Prowadzę również Fundację Bez Klamek, która zajmuje się psychoedukacją i szerzeniem świadomości społecznej na temat zdrowia psychicznego.

Profesjonalna pomoc

Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do problemu pacjenta i dobranie odpowiednich metod terapeutycznych, które przynoszą ulgę w cierpieniu psychicznym. Pomagam pacjentom z zaburzeniami nastroju (m.in. depresją), zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami związanymi ze stresem i trudnościami adaptacyjnymi. Trudności w sytuacjach społecznych i zawodowych, brak poczucia satysfakcji z życia, czy częste doświadczenie stresu i niepokoju, mogą świadczyć o tym, że zmagasz się z problemami natury psychicznej. Jeśli potrzebujesz wsparcia i szerszego spojrzenia na swój problem, chcesz lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i zachowania oraz wprowadzić korzystne zmiany w swoim życiu, psychoterapia może być w tym bardzo pomocna.
Natalia Wójcik

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.