Miranda Furmankiewicz
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Miranda Furmankiewicz i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi (napady lęku panicznego, zespół lęku uogólnionego, fobie) oraz zaburzeniami afektywnymi (depresja, ChAD, dystymia). Udzielam wsparcia w szeroko rozumianym kryzysie i trudnej sytuacji życiowej, m.in. związanej z doświadczaniem przemocy, myśli rezygnacyjnych, żałoby czy rozwodu. Pomagam osobom przejawiającym trudności w relacjach i kontaktach interpersonalnych czy z niską samooceną. Wspieram także tych, którzy chcą poradzić sobie ze stresem zawodowym i pogłębić swój rozwój osobisty. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Miranda Furmankiewicz

Opinie

„Pani Miranda to osoba do której mam pełne zaufanie, przy której czuję się swobodnie, taka, której o sobie i swoim życiu powiedziałam rzeczy o których nikt nie ma pojęcia. Pani Miranda bardzo mi pomogła w przetrwaniu bardzo trudnego okresu w moim życiu i nadal mi towarzyszy bym wyszła z całej sytuacji najlepiej jak się da. Pani Miranda ponadto ma miłą aparycję, błysk w oku :) jest pozytywna, uprzejma, zarazem rzeczowa. Potrafi znaleźć metody i rozwiązania oraz wyjaśnić pewne rzeczy, mechanizmy o których wiedziałam niewiele co pozwala mi po każdym spotkaniu czuć się trochę lepiej i mieć nadzieję, że będzie tylko lepiej. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić kontakt z Panią Mirandą osobom, które potrzebują pomocy i wsparcia.”

Karolina

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie Szkoły Psychoterapii. Autentyczność, empatia, zaangażowanie oraz poczucie humoru stanowią podstawę mojej pracy. To, co jest dla mnie szczególnie ważne to budowanie bezpiecznej, stabilnej relacji terapeutycznej w atmosferze akceptacji i zrozumienia. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, cenię sobie czas spędzony z bliskimi, długie spacery z psem i dobrą kawę.

Profesjonalna pomoc

Głównym podejściem, jakie wykorzystuję w swojej pracy, jest podejście poznawczo-behawioralne (CBT), wzbogaconym o techniki tzw. trzeciej fali: terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii schematu (ST), terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT) oraz terapii opartej na współczuciu (CFT). Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży, a także w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Dziennym i Całodobowym, gdzie wraz z zespołem specjalistów współprowadziłam proces diagnostyczny pacjentów oddziału. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTB). Regularnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach, by poszerzać swoją wiedzę w zakresie terapii i zdrowia psychicznego. Swoją pracę poddaję superwizji.
Miranda Furmankiewicz

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.