Milena Ziemnik
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Milena Ziemnik i jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz seksuologiem. Pomogę Ci poradzić sobie z zaburzeniami na tle seksualnym, depresją, lękami, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, problemami w związku, uzależnieniem od alkoholu lub substancji psychoaktywnych. Wspieram również osoby, które doświadczyły utraty lub kryzysu. Udzielam terapii dorosłym oraz nastolatkom od 16 roku życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Milena Ziemnik

O mnie

Jestem absolwentką studiów wyższych z psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym SWPS we Wrocławiu. Swoje wykształcenie uzupełniłam o studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Obecnie kontynuuję naukę na 4-tym roku w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej pod kierownictwem dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty PTTPB. Specjalizuję się w pracy z osobami przejawiającymi zaburzenia afektywne, emocjonalne, lękowe, obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia odżywiania, problemy natury seksualnej, problemy w związku oraz tymi, którzy doświadczyli utraty lub znajdują się w kryzysie.

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy terapeutycznej z pacjentami o szerokim spektrum zaburzeń w ramach Poradni Środowiskowej w Centrum Psychologii Zdrowia. Prowadziłam szkolenia i warsztaty w obszarze psychologii pozytywnej, psychodietetyki czy seksualności człowieka. Pracowałam również z dziećmi i młodzieżą na stanowisku psychologa szkolnego i przedszkolnego. Ponadto posiadam kilkuletnie doświadczenie terapeutyczne w kontakcie z osobami przejawiającymi głębokie zaburzenia osobowościowe w systemie penitencjarnym w zakresie: konsultacji indywidualnych, oddziaływania terapeutycznego, opiniowania czy prowadzenia psychoedukacyjnych zajęć grupowych. W ramach praktyk na studiach podyplomowych z seksuologii odbyłam staż kliniczny w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii. Swoje umiejętności kliniczne poszerzałam także na stanowisku psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego oraz seksuologa w Centrum Psychoterapii i Seksuologii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, uczestniczę w zawodowych szkoleniach i kursach. Jestem członkiem polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Poznawczo-Behawioralnych. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa.
Milena Ziemnik

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.