Michał Wydrzyński
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Michał Wydrzyński i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękiem, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, a także ze stresem, perfekcjonizmem, prokrastynacją oraz zaburzeniami osobowości. Nie specjalizuję się w zaburzeniach wchodzących w krąg zaburzeń psychotycznych, a także w uzależnieniach. Wybrany termin jest stałym terminem dla cotygodniowych spotkań psychoterapeutycznych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Michał Wydrzyński

Opinie

„Postanowiłem odezwać się do pana Michała przez moje stany lękowe i depresyjne, wieczne zamartwianie się o przyszłość, brak radości z życia i postępującą fobię społeczną. Na początku zdiagnozowaliśmy problemy, ustaliliśmy cele i zaczęliśmy terapię. Po kolei przepracowywaliśmy problemy w mojej głowie. Pan Michał bardzo dobrze je dostrzegał i potrafił pokazać jak sobie z nimi radzić. Po każdej wizycie czułem, że jest coraz lepiej, a moje myśli są coraz bardziej pozytywne. Całość trwała pół roku, a ja jestem o wiele szczęśliwszym człowiekiem. Pomimo problemów spowodowanych pandemią potrafię cieszyć się z tego co mam i robię swoje, bez paraliżującego strachu i stresu :) Szczerze polecam!”

Kuba

„Pan Michał stwarza bardzo dobrą przestrzeń do rozmowy, jest uważny i zadaje pytania które zmuszają do zmiany optyki co bardzo mi się podoba i jest bardzo pomocne. Po pierwszej wizycie ( zgłosiłem się z patologicznym zamartwianiem się) natychmiast odczułem ulgę oraz zrozumiałem proces myślenia który mną kierował. Pan Michał bardzo jasno wszystko mi wytłumaczył i stworzył mi przestrzeń do zrozumienia samego siebie oraz swoich emocji. Zaproponowane strategie dają możliwość radzenia sobie z gorszymi dniami na co dzień. Jestem bardzo zadowolony z efektów oraz przebiegu naszej pracy!”

Przemek

„Jestem po roku terapii u Pana Michała. Spotkania przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pan Michał zna wiele narzędzi, które pomagają w zrozumieniu siebie i swoich zachowań. W trakcie spotkań czułam, że Pan Michał rozumie moje problemy ale ich nie ocenia. Przez ten rok wiele się zmieniło na lepsze. Stawiłam czoła swoim lękom i stałam się bardziej asertywna. Bardzo polecam terapię z Panem Michałem.”

Anna K.

„Jestem po terapii trwającej ponad dwa lata. Pan Michał pomógł mi uporać się z wieloma problemami, z którymi nikt inny nie był w stanie mi pomóc. Terapia wpłynęła pozytywnie na samopoczucie, samoocenę, radzenie sobie z problemami. Pana Michała cechuje spokój oraz cierpliwość do pacjenta. Jest zaangażowany w swoją pracę, często poza samymi radami, wykorzystuje naukową wiedzę w zakresie psychologii, co dla mnie jest istotną zaletą. Uważam, że podjęcie się terapii u Pana Michała było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Serdecznie Polecam! :)”

Dominik S

„Zgłosiłam się do Pana Michała z powodu obniżonego poczucia satysfakcji z życia oraz problemem radzenia sobie z emocjami. Po szybkim zdiagnozowaniu problemu ustaliliśmy cele i rozpoczęliśmy terapię. Pan Michał jest bardzo uważnym i zaangażowanym specjalistą. Podczas sesji terapeutycznej czułam się zaopiekowana i w pełni wysłuchana. Po każdej z nich czułam nadzieję i chęć działania. Pan Michał w sposób niewymuszony prowadzi do autorefleksji i poszukiwania rozwiązań. Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Michałowi za cały wkład jakie włożył w nasze wspólne spotkania, cenne uwagi oraz narzędzia, dzięki którym moje życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze :) Z całego serca polecam!”

Ania

Poprzednia opinia
Następny opinia

Centrum Diagnozy ADHD trzymsie.pl

Diagnoza i leczenie ADHD to szczególnie ważne dla mnie obszary. Stale szkolę się w tej tematyce. Zarezerwuj wolny termin w moim kalendarzu, żeby zapisać się na diagnozę zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami uwagi (ADHD).

O mnie

Ukończyłem pięcioletnie studia magisterskie z zakresu psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, realizując dwie ścieżki specjalizacyjne - w psychoterapii oraz psychologii organizacji i reklamy. Obecnie kontynuuję rozwój zawodowy na czteroletnim szkoleniu podyplomowym z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Instytucie Poznawczym. W trakcie trwania kursu nieustannie podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach (m.in. z zakresu terapii schematów, terapii perfekcjonizmu, a także diagnozy ADHD i spektrum autyzmu u osób dorosłych). Brałem ponadto udział w całościowym szkoleniu z zakresu terapii schematów. Ukończyłem trzyletnie studia licencjackie i dwuletnie magisterskie z zakresu etyki ze specjalnością w mediacjach i negocjacjach na Uniwersytecie Pedagogicznym. Zrealizowałem program dwóch szkół coachingowych: Akademii SET oraz Noble Manhattan Coaching, kompleksowo przygotowujących do pełnienia roli coacha. W Akademii SET ukończyłem także kurs trenera biznesu. Od 6 lat prowadzę sesje indywidualne z pacjentami. Mają one formę poradnictwa psychologicznego i psychoterapii (praca w obszarze zdrowia psychicznego) lub sesji coachingowych (praca nad rozwojem osobistym). Doświadczenie kliniczne w pracy nad zdrowiem psychicznym zdobywałem w Katedrze Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego oraz Specjalistycznym Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego. Byłem także związany z poradnią psychologiczną NZOZ Dobrej Nadziei, w której prowadziłem poradnictwo psychologiczne. Od 7 lat prowadzę szkolenia z zakresu kompetencji miękkich (m.in. o tematyce komunikacji bez przemocy, asertywności, skutecznego zarządzania sobą w czasie). Pracuję pod stałą superwizją.

Profesjonalna pomoc

W naszym życiu zdarzają się sytuacje, w których ciężko jest poradzić sobie ze smutkiem, złością, czy lękiem, tak aby przestały działać toksycznie na nasze relacje i poczucie szczęścia. Usługi psychoterapeutyczne oraz poradnictwa psychologicznego, które oferuję, są sposobem pracy z osobami, które chciałyby lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami, aby odczuć ulgę i z większym spokojem kształtować swoje życie.
    Dlaczego warto?
  • Będziesz miał okazję opowiedzieć o swoich doświadczeniach w bezpiecznej atmosferze i poufnej relacji.
  • Podczas indywidualnych spotkań przyjrzymy się Twojemu codziennemu funkcjonowaniu i poszukamy lepszych rozwiązań problemów, z którymi się spotykasz.
  • Wszystkie narzędzia i techniki będą dopasowane do Twoich indywidualnych wyzwań.
Michał Wydrzyński

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.