Marzena Marciniak-Wójtowicz
Terapia online przez Skype

Marzena Marciniak-Wójtowicz

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Jedynie Pani Marzena sprawiła że dziś czuję się w końcu dobrze i nie mam już większych problemów z lękiem. Podeszła do mojego przypadku ze zrozumieniem oraz przekazała mi wiedzę jak sobie z nim radzić. Naprawdę uważam, że jest to osoba stworzona do bycia terapeutką i do pomagania ludziom 🙂" Gabriela

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marzena Marciniak-Wójtowicz. Jestem psychologiem i terapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci w walce z zaburzeniami lękowymi takimi jak na przykład: lęk społeczny, lęk uogólniony, OCD oraz depresyjnymi. Wspieram także osoby będące w kryzysie emocjonalnym (między innymi z powodu rozstania, utraty pracy czy silnego stresu). Prowadzę terapię dla osób dorosłych i młodzieży od lat 16. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Marzena Marciniak-Wójtowicz

Opinie

„Właśnie zakończyłam terapie poznawczo-behawioralną z Panią Marzeną Marciniak-Wójtowicz i jestem jej dozgonnie wdzięczna. Zachorowałam na nerwice lękową i już wcześniej byłam u paru terapeutów, z których nikt mi nie pomógł. Jedynie Pani Marzena sprawiła że dziś czuję się w końcu dobrze i nie mam już większych problemów z lękiem. Podeszła do mojego przypadku ze zrozumieniem oraz przekazała mi wiedzę jak sobie z nim radzić. Naprawdę uważam, że jest to osoba stworzona do bycia terapeutką i do pomagania ludziom :)”

Gabriela

„Polecam psychoterapię z Panią Marzeną. Cieszę, że możemy pracować zdalnie i po przeprowadzce nie musiałam zmieniać psychoterapeuty. Bardzo ciepła, empatyczna osoba.”

A.

„Współpraca z Panią Marzeną pomogła mi przejść bardzo trudne etapy w moim życiu, gdzie myślałam, że nie ma już dla mnie ratunku. Nie zawsze jest łatwo, bo terapia wymaga mojego zaangażowania. Ale widzę znaczącą poprawę. Rzadziej miewam ataki paniki i koszmary. Zrozumiałam pewne mechanizmy, lepiej poznałam siebie. Sporo już za mną, ale myślę, że jeszcze wiele mamy do zrobienia z Panią Marzeną i nie chcę rezygnować z dalszej pracy.”

K.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Z wykształcenia i z pasji jestem psychologiem ze specjalnością wspieranie jakości życia. Jestem także terapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu prowadzonego przez Akademię Psychoterapii InterEgo. Skończyłam również studia z psychologii transportu, pedagogiki oraz roczne szkolenie z podstaw terapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych prowadzone przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Posiadam certyfikat terapeuty EMDR. Jestem członkiem towarzystw terapeutycznych: PTTPB i PTT EMDR. Lubię w sobie swoje poczucie humoru, które pomaga mi radzić sobie z wyzwaniami codziennego życia. Wolne chwile uwielbiam spędzać w otoczeniu wody – nad morzem, nad jeziorem albo pływając w basenie.

Profesjonalna pomoc

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu klinicznego w Szpitalu Neuropsychiatrycznym na oddziale ogólnopsychiatrycznym całodobowym oraz w gabinecie psychologicznym w poradni studenckiej. Współpracowałam także z kilkoma warszawskimi szkołami, prowadząc w nich psychoedukację, warsztaty tematyczne i wsparcie psychologiczne. W pracy terapeutycznej z pacjentem ważna jest dla mnie swoboda, autentyczność, szczerość i współpraca nad wspólnymi celami – zdrowiem psychicznym i dobrostanem pacjenta. Korzystam z superwizji certyfikowanych superwizorów PTTPB.
Marzena Marciniak-Wójtowicz

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.