Marta Żurawska
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marta Żurawska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką w trakcie specjalizacji. Za pomocą terapii przez Skype pomagam osobom, które doświadczają lęku, niepokoju, napięcia, są w kryzysie, mają trudności w relacjach i komunikacji interpersonalnej, doświadczają obsesyjnych myśli i natręctw, zmagają się z depresją, mają niskie poczucie własnej wartości, nie radzą sobie ze stresem, chcą szukać i rozwijać swoje zasoby. Zapraszam także kobiety w ciąży oraz świeżo upieczone mamy, które mają trudności w zaadaptowaniu się do nowej roli i przeżywają trudne, sprzeczne ze sobą emocje. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Marta Żurawska

O mnie

Ukończyłam psychologię (specjalność kliniczna) na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem w trakcie Szkoły Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Ponadto jestem certyfikowanym konsultantem DISC D3 i mam uprawnienia do prowadzenia diagnozy w kierunku zasobów, mocnych stron pracowników, a także kadry menadżerskiej. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w prywatnej przychodni psychiatryczno - psychologicznej, w Fundacji Centrum Praw Kobiet oraz na Oddziale Diagnozy i Rehabilitacji Neuropsychologicznej w Konstancinie-Jeziornie. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym oraz pod superwizją.

Profesjonalna pomoc

Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Badania wskazują na jej skuteczność w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych. Cenię sobie, że to pacjent jest ekspertem swojego problemu, co nadaje relacji terapeutycznej charakter partnerstwa. W tym nurcie terapeutycznym pracujemy nad zmianą dysfunkcjonalnego sposobu myślenia i szukamy alternatywnego, który będzie bardziej funkcjonalny i akceptowalny dla pacjenta.
Marta Żurawska

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.