Marta Krajewska
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Marta Krajewska

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Trafiłam do Pani Marty z atakami paniki,które na szczęście są już za mną. Pani Marta do każdej wizyty była przygotowana i witała mnie z uśmiechem. Na spotkaniach stwarzała przyjazną atmosferę podczas której łatwiej było mówić nawet o najtrudniejszych rzeczach. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią."

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marta Krajewska i jestem psychologiem oraz certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Jestem praktykiem w zakresie diagnozy i terapii pacjentów z różnymi problemami: m.in. zaburzeniami więzi, lękowymi, zaburzeniami ze spectrum autyzmu, czy zaburzeniami emocji lub zachowania. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Marta Krajewska

Opinie

„Ocena na 5 a nawet na 6. Bardzo dobrze rozmawia mi się z Panią Martą. Czuję, że mogę się otworzyć i uzyskać naprawdę fachową pomoc a właśnie tego potrzebuje. Dziękuję bardzo!”

Kamila

„Pani Marta wyróżnia się dużym profesjonalizmem i kreatywnością w swojej pracy. Chętnie tłumaczy zaistniałe zjawiska w przebiegu różnych problemów, jak np. depresja. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Szczerze polecam Panią psycholog.”

Kamila

„Trafiłam do Pani Marty z atakami paniki,które na szczęście są już za mną. Pani Marta do każdej wizyty była przygotowana i witała mnie z uśmiechem. Na spotkaniach stwarzała przyjazną atmosferę podczas której łatwiej było mówić nawet o najtrudniejszych rzeczach. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią.”

Monika

„Dziękuję Pani Marcie za skuteczną i efektywną terapię, która pozwoliła nastolatkowi zrozumieć przyczyny jego zachowań, nabrać dystansu do wielu spraw oraz nauczyć się wielu skutecznych technik radzenia sobie z emocjami i ze stresem. A to wszystko profesjonalnie, z zaangażowaniem i zrozumieniem a przy tym w ciepłej, kojącej atmosferze...”

MK

„Pani Marta dzięki zastosowanej technice skutecznie pomogła zwalczyć tiki. Było ich kilka, wszystkie zostały wyeliminowane. Pani Marta profesjonalnie uczyła konkretnych technik, zadawała zadania domowe, wymagała, kontrolowała pracę wykonywaną w domu. Jest osobą ciepłą i budzącą zaufanie, ale jednocześnie potrafi stanowczo skontrować i wyrazić własne zdanie, gdy sytuacja tego wymaga. Polecam tę terapeutkę.”

AAPX

„Do Pani Marty trafiłem z problemami związanymi z derealizacją. Poprzez dobre podejście, materiały oraz nieustanne wsparcie Pani, udało mi się zwalczyć swoje stany lękowe. Spotkania odbywały się online, co było wygodnym rozwiązaniem, które nigdy nie stanowiło problemu. Serdecznie polecam 🙂”

BM

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pomocy psychologicznej. Pomagam osobom, które przeżywają kryzysy osobiste, trudności adaptacyjne czy interpersonalne. Pracuję z pacjentami indywidualnie, prowadzę również konsultacje rodzinne. Wspieram dzieci, młodzież i osoby dorosłe z zaburzeniami lękowymi, osobowościowymi, nastroju, snu, po traumatycznych doświadczeniach oraz z zaburzeniami emocjonalnymi i psychosomatycznymi. Praktyka zawodowa nauczyła mnie, że relacja, której towarzyszy rzetelna wiedza uzupełniona stosowaniem ugruntowanych technik oraz metod, stanowi klucz do efektywnej terapii. W codziennej pracy towarzyszę swoim klientom i uczę ich pokonywania trudności oraz ograniczeń, motywuję do mierzenia się z cierpieniem i bólem, aby uczyli się żyć w zgodzie z sobą, a także akceptowali swoje uczucia i potrzeby.

Profesjonalna pomoc

Jestem certyfikowaną terapeutką (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 1316). Ukończyłam liczne szkolenia i warsztaty m.in. kurs terapii EMDR, trening zastępowania agresji, czy terapia dzieci metodą psychodramy. Swoją wiedzę i kwalifikacje stale poszerzam na specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach. Z kolei oddziaływanie terapeutyczne poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z etycznymi oraz profesjonalnymi standardami opieki i praktyki zawodowej.
Marta Krajewska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.