Marta Figurska
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
Terapia online przez Signal

Marta Figurska

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Cieszę się, że trafiłam do Pani Marty. Jest niezwykle ciepłą, a także profesjonalną terapeutką. Bardzo pomagało mi jej spokojne i pogodne podejście do pacjenta. Szczerze polecam" Edyta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marta Figurska i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii wygrać z depresją, różnego rodzaju lękami, natręctwami, obniżonym poczuciem własnej wartości, kryzysem, trudnościami w radzeniu sobie z emocjami. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Marta Figurska

Opinie

„Do Pani Marty trafiłam w dość stresującym dla mnie momencie w życiu, w którym czułam, że potrzebuje fachowej pomocy specjalisty. Był to pierwszy raz kiedy umawiałam się na sesje terapeutyczną, co wiązało się również ze stresem związanym z czymś nieznanym. Dlatego też Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Marty. Jest niezwykle ciepłą, a także profesjonalną terapeutką. Każdą kwestie starała się wnikliwie ze mną omówić i wszystko starannie wyjaśnić. Bardzo pomagało mi jej spokojne i pogodne podejście do pacjenta. Szczerze polecam”

Edyta

„Pani Marta Figurska przez ostatni rok prowadziła z moim synem Bartłomiejem terapię indywidualną. Rzetelenie przeprowadziła wywiad na temat potrzeb terapeutycznych syna. Odpowiednio dobrała tematykę zajęć. Każde zajęcia szczegółowo omawiała. Bartek bardzo lubił chodzić na terapię.”

Magdalena

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutką oraz mediatorem. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1394). Ukończyłam psychologię kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie i 4-letnie szkolenie w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, ponadto - studia podyplomowe nadające kwalifikacje pedagogiczne. Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Stowarzyszeniu POMOST działającym na rzecz Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, Telefonie Zaufania 116111, udzielając psychoterapii w poradni psychologicznej oraz pracując z dziećmi i młodzieżą z diagnozą Autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Na co dzień prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych. Pracuję pod stałą superwizją. Pracuję w podejściu poznawczo-behawioralnym, zgodnie z którym kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu pełnią nasze myśli i przekonania. Na nasze samopoczucie wpływają więc nie obiektywne zdarzenia, ale to jak je subiektywnie interpretujemy. Oznacza to, że nasze nawykowe, utrwalone przekonania wpływają na to, co czujemy, jak reagujemy, jakie decyzje podejmujemy. Podczas terapii poznawczo-behawioralnej klient ma szansę odkryć, jakie schematy negatywnie wpływają na jakość jego życia, uczy się nowych, konstruktywnych sposobów myślenia.

Profesjonalna pomoc

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Przeczytaj więcej o mnie, zapoznaj się z moim certyfikatami.
Marta Figurska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.