Marta Figurska – spotkanie kwalifikacyjne do treningu regulacji emocji
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
Terapia online przez Signal

Marta Figurska – spotkanie kwalifikacyjne do treningu regulacji emocji

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Cieszę się, że trafiłam do Pani Marty. Jest niezwykle ciepłą, a także profesjonalną terapeutką. Bardzo pomagało mi jej spokojne i pogodne podejście do pacjenta. Szczerze polecam" Edyta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marta Figurska i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Zapraszam Cię do umówienia się na spotkanie kwalifikacyjne do treningu regulacji emocji dla osób z ADHD. PROGRAM UCZY, że przytłaczające uczucia nie są POWODEM zachowania; uczy jak zrobić dla nich miejsce i nie angażować się pod ich wpływem w niekorzystne zachowania. Podczas spotkania zdecyduję, czy trening będzie dla Ciebie korzystny. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustaliliśmy harmonogram i ilość spotkań odbywających się w ramach treningu.

Trening regulacji emocji

Umów się na spotkanie kwalifikacyjne do treningu regulacji emocji (170 zł - kwota ta jest bezzwrotna w przypadku braku kwalifikacji do treningu). Podczas rozmowy zdecyduję, czy udział w treningu będzie dla Ciebie pomocny.

Marta Figurska – spotkanie kwalifikacyjne do treningu regulacji emocji

O mnie

Jestem psychologiem, a także certyfikowaną psychoterapeutką (ukończyłam czteroletnie szkolenie w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie oraz całościowe szkolenie w Terapii Schematu, rekomendowane przez międzynarodowe Stowarzyszenie ISST). W swojej pracy łączę założenia III fali terapii poznawczo- behawioralnych, głównie wspomnianej terapii schematu oraz terapii akceptacji i zaangażowania. Pasjonuję się tematyką ADHD, stale poszerzam swoją wiedzę w tej dziedzinie, szkoląc się u polskich oraz zagranicznych specjalistów (m.in. Russ Harris, Jennifer Kemp). Czuję podziw do każdej osoby decydującej się na rozpoczęcie procesu psychoterapii. Myślę, że podróż w głąb siebie, a także w głąb swoich emocji wymaga wiele odwagi. Staram się jednak pokazać, że jest to droga warta przejścia- ukazująca klientowi schematy, które dotychczas negatywnie wpływały na jakość jego życia. W terapii uczę nowych, konstruktywnych sposobów myślenia tak, aby klienci potrafili korzystać z nich także już po zakończeniu procesu. Już podczas studiów starałam się gromadzić doświadczenie zawodowe, uczestnicząc w licznych stażach oraz wolontariatach m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie doświadczyłam pracy z osobami z zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami odżywiania. Od 2021 roku związałam się zawodowo z Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadziłam konsultacje oraz terapię indywidualną osób dorosłych. Obecnie oferuję konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie III fali terapii Poznawczo- Behawioralnych (Terapii Schematu i ACT). Pracuję pod stałą superwizją- zarówno indywidualną, jak i grupową.

Profesjonalna pomoc

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa oraz pod stałą superwizją - zarówno indywidualną, jak i grupową.
Marta Figurska – spotkanie kwalifikacyjne do treningu regulacji emocji

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.