Maria Król
Terapia online przez Skype

Maria Król

Cartyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Niesamowita osoba, z ogromnym zaangażowaniem do pacjentów. Godna zaufania. Podejmuje skuteczne metody leczenia, które trafiają do grona pacjentów w rożnym wieku. Serdecznie Polecam!" D.S.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Maria Król i jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami pourazowymi i związanymi z czynnikiem stresowym, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami snu, trudnościami w funkcjonowaniu oraz kryzysem życiowym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Maria Król

Opinie

„Niesamowita osoba, z ogromnym zaangażowaniem do pacjentów. Godna zaufania. Podejmuje skuteczne metody leczenia, które trafiają do grona pacjentów w rożnym wieku. Serdecznie Polecam !”

D.S

„Pani Maria jest osobą profesjonalną, rzetelną, pełną empatii, dzięki której poradziłam sobie z problemami, odzyskałam pewność siebie , zaczęłam znów cieszyć się życiem. Cierpliwość i spokój p. Marii pomagają otworzyć się i poczuć komfortową atmosferę. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam szczerze!”

M.A.

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

W życiu prywatnym jestem mamą wspaniałej dziewczynki, która powoli staje się nastolatką. Psychologia jest moją życiową pasją, a praca prawdziwą przyjemnością. Doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą nabyłam w gabinecie szkolnego psychologa, natomiast warsztat pracy z osobami dorosłymi podczas prywatnej praktyki.

Profesjonalna pomoc

Jestem certyfikowanym specjalistą (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 1161). Jako członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), należącego do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies (EABCT), poddaję się superwizji, zgodnie z zasadami pracy terapeuty, w trosce o dobro klienta i rzetelną terapię. Nauka i rozwój osobisty stanowią ważną część mojego życia, stale poszerzam swoje umiejętności i kompetencje, biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, tak aby moja praca była efektywna i zadowalająca dla pacjenta.
Maria Król

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.