Maria Król
Terapia online przez Skype

Maria Król

Cartyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Niesamowita osoba, z ogromnym zaangażowaniem do pacjentów. Godna zaufania. Podejmuje skuteczne metody leczenia, które trafiają do grona pacjentów w rożnym wieku. Serdecznie Polecam!" D.S.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Maria Król i jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami pourazowymi i związanymi z czynnikiem stresowym, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami snu, trudnościami w funkcjonowaniu oraz kryzysem życiowym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Maria Król

Opinie

„Niesamowita osoba, z ogromnym zaangażowaniem do pacjentów. Godna zaufania. Podejmuje skuteczne metody leczenia, które trafiają do grona pacjentów w rożnym wieku. Serdecznie Polecam !”

D.S

„Pani Maria jest osobą profesjonalną, rzetelną, pełną empatii, dzięki której poradziłam sobie z problemami, odzyskałam pewność siebie , zaczęłam znów cieszyć się życiem. Cierpliwość i spokój p. Marii pomagają otworzyć się i poczuć komfortową atmosferę. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam szczerze!”

M.A.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

W życiu prywatnym jestem mamą wspaniałej dziewczynki, która powoli staje się nastolatką. Psychologia jest moją życiową pasją, a praca prawdziwą przyjemnością. Doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą nabyłam w gabinecie szkolnego psychologa, natomiast warsztat pracy z osobami dorosłymi podczas prywatnej praktyki.

Profesjonalna pomoc

Jestem certyfikowanym specjalistą (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 1161). Jako członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), należącego do European Association for Cognitive and Behavioural Therapies (EABCT), poddaję się superwizji, zgodnie z zasadami pracy terapeuty, w trosce o dobro klienta i rzetelną terapię. Nauka i rozwój osobisty stanowią ważną część mojego życia, stale poszerzam swoje umiejętności i kompetencje, biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, tak aby moja praca była efektywna i zadowalająca dla pacjenta.
Maria Król

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.