Malwina Prajwowska
Terapia online przez Skype

Malwina Prajwowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Jestem wdzięczna, że miałam okazję współpracować z Panią Malwiną. Dzięki jej pomocy czuję się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a moje życie stało się bardziej poukładane. Gorąco polecam tego psychologa wszystkim, którzy szukają wsparcia i profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi." Łucja

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Malwina Prajwowska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, kryzysem emocjonalnym, niską samooceną, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne czyli natręctwa) oraz zaburzeniami adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Malwina Prajwowska

Opinie

„Z Panią Malwiną miałam przyjemność współpracować ok 7 miesięcy. Terapię rozpoczęłam rok temu, a zakończyłam ją w listopadzie, i mogę śmiało powiedzieć, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Od samego początku Pani Malwina stworzyła dla mnie przyjazną i bezpieczną atmosferę. Jej empatia i profesjonalne podejście sprawiły, że czułam się komfortowo już od pierwszych sesji. Terapia z Panią Malwiną pozwoliła mi spojrzeć na moje problemy z zupełnie nowej perspektywy. Dzięki jej wsparciu i umiejętnościom zrozumiałam wiele rzeczy, które wcześniej mi umykały. Nauczyła mnie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak poukładać moje myśli i emocje. To nie tylko pomogło mi w obecnym momencie, ale również wyposażyło mnie w narzędzia, które mogę wykorzystywać w przyszłości. Doceniam fakt, że nawet po zakończeniu terapii nadal mogę korzystać z materiałów i wskazówek, które otrzymałam. To daje mi poczucie pewności i zapewnia wsparcie w trudniejszych chwilach. Jestem wdzięczna, że miałam okazję współpracować z Panią Malwiną. Dzięki jej pomocy czuję się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a moje życie stało się bardziej poukładane. Gorąco polecam tego psychologa wszystkim, którzy szukają wsparcia i profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi.”

Łucja

„Niedawno zakończyłam terapię u pani Malwiny Prajwowskiej pod kątem lęku społecznego. Terapia pomogła mi spojrzeć na pewne sprawy całkiem inaczej, do tego poznałam wiele technik, które można zastosować w sytuacji lękowej. Zaczęłam częściej też wchodzić w stresujące sytuacje społeczne, a nie ich ciągle unikać, co tylko nasilało mój lęk. Rezerwacje terminów i spotkanie online odbywały się bez problemów. Polecam panią Malwinę z całego serca.”

Anna

„Pierwszy raz korzystałam z terapii i muszę przyznać że z tą firmą i z panią psycholog Malwiną bardzo dobrze mi się współpracowało. Otrzymałam fachową pomoc i zrozumienie a także siłę by iść dalej z podniesioną głową by radzić sobie samej.”

Marzena

„Malwina to wyjątkowa terapeutka, która pomogła mi przejść przez trudny okres depresji bez konieczności stosowania leków. Jej indywidualne podejście do mojej sytuacji pozwoliło mi zrozumieć i poradzić sobie z problemami, które nękały mnie od dzieciństwa i kumulowały w dorosłym życiu. Dzięki jej cierpliwości i umiejętności słuchania, czułem się zrozumiany i wspierany. Malwina pomogła mi odzyskać radość z życia i nauczyła mnie, jak otwarcie rozmawiać o moich problemach i uczuciach. Gdybym planował wznowić terapię w przyszłości, zdecydowanie napisałbym od razu do Malwiny.”

Piotr

„Skorzystanie z psychoterapii było najlepszą decyzją w moim życiu. Cieszę się, że wybrałam Panią Malwinę, która pomogła mi pokonać zaburzenia lękowe. Podczas każdej sesji tworzyła atmosferę pełną spokoju i zrozumienia. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc.”

Magda

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem magistrem psychologii, ukończyłam też pedagogikę opiekuńczą i resocjalizacyjną oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym - w listopadzie 2023 r. zaczynam proces certyfikacji po 4-letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w szkole psychoterapii Crescentia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię oraz diagnozę neuropsychologiczną w poradni psychologicznej oraz zdrowia psychicznego. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito prowadziłam warsztaty zajęciowe z elementami arteterapii oraz grupowe treningi usprawniające pamięć i pozostałe funkcje poznawcze. Organizowałam i przeprowadzałam warsztaty dotyczące motywacji, agresji i przemocy, uzależnień, skutecznej komunikacji, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz poczucia własnej wartości.

Profesjonalna pomoc

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie indywidualne podejście do problemu pacjenta oraz budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy.
Malwina Prajwowska

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.