Malwina Prajwowska
Terapia online przez Skype

Malwina Prajwowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Malwina Prajwowska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, kryzysem emocjonalnym, niską samooceną, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne czyli natręctwa) oraz zaburzeniami adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Malwina Prajwowska

Opinie

„Skorzystanie z psychoterapii było najlepszą decyzją w moim życiu. Cieszę się, że wybrałam Panią Malwinę, która pomogła mi pokonać zaburzenia lękowe. Podczas każdej sesji tworzyła atmosferę pełną spokoju i zrozumienia. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc.”

Magda

„Z Panią Malwiną miałam przyjemność współpracować ok 7 miesięcy. Terapię rozpoczęłam rok temu, a zakończyłam ją w listopadzie, i mogę śmiało powiedzieć, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Od samego początku Pani Malwina stworzyła dla mnie przyjazną i bezpieczną atmosferę. Jej empatia i profesjonalne podejście sprawiły, że czułam się komfortowo już od pierwszych sesji. Terapia z Panią Malwiną pozwoliła mi spojrzeć na moje problemy z zupełnie nowej perspektywy. Dzięki jej wsparciu i umiejętnościom zrozumiałam wiele rzeczy, które wcześniej mi umykały. Nauczyła mnie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak poukładać moje myśli i emocje. To nie tylko pomogło mi w obecnym momencie, ale również wyposażyło mnie w narzędzia, które mogę wykorzystywać w przyszłości. Doceniam fakt, że nawet po zakończeniu terapii nadal mogę korzystać z materiałów i wskazówek, które otrzymałam. To daje mi poczucie pewności i zapewnia wsparcie w trudniejszych chwilach. Jestem wdzięczna, że miałam okazję współpracować z Panią Malwiną. Dzięki jej pomocy czuję się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a moje życie stało się bardziej poukładane. Gorąco polecam tego psychologa wszystkim, którzy szukają wsparcia i profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi.”

Łucja

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię oraz diagnozę neuropsychologiczną w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego oraz poradnia psychologiczna. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito prowadziłam warsztaty zajęciowe z elementami arteterapii oraz grupowe treningi usprawniające pamięć i pozostałe funkcje poznawcze. Pracowałam również z dziećmi i młodzieżą w szkołach podstawowych oraz gimnazjach, pełniąc rolę psychologa szkolnego, a także w przedszkolu - pracując z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Organizowałam i przeprowadzałam warsztaty dotyczące motywacji, agresji i przemocy, uzależnień, skutecznej komunikacji, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz poczucia własnej wartości.

Profesjonalna pomoc

Jestem magistrem Psychologii, ukończyłam też Pedagogikę Opiekuńczą i Resocjalizacyjną oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie - w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie indywidualne podejście do problemu pacjenta oraz budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy.
Malwina Prajwowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.