Malwina Prajwowska
Terapia online przez Skype

Malwina Prajwowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"(...) Moim problemem była fobia społeczna, jak i również zaburzenia depresyjne, lęk, panika. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie, kiedy to bardzo byłam tym zestresowana i przestraszona, ale ten strach szybko minął w obecności Pani Malwiny co pozwoliło nam na dalszą współpracę. Nasze częste spotkania przerodziły się w moja rutynę, z oczekiwaniem wypatrywałam naszych sesji. Po każdej rozmowie czułam się dużo lepiej, pomogła mi zbudować tą bezpieczną przestrzeń dla siebie . Dziś jestem inną osobą. Poczucie komfortu psychicznego pozwala mi na osiąganie moich celów i z większą pewnością podchodzę do życia. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i polecam Panią Malwinę z całego serca." Patrycja

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Malwina Prajwowska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, kryzysem emocjonalnym, niską samooceną, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne czyli natręctwa) oraz zaburzeniami adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Malwina Prajwowska

Opinie

„Z Panią Malwiną miałam przyjemność współpracować ok 7 miesięcy. Terapię rozpoczęłam rok temu, a zakończyłam ją w listopadzie, i mogę śmiało powiedzieć, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Od samego początku Pani Malwina stworzyła dla mnie przyjazną i bezpieczną atmosferę. Jej empatia i profesjonalne podejście sprawiły, że czułam się komfortowo już od pierwszych sesji. Terapia z Panią Malwiną pozwoliła mi spojrzeć na moje problemy z zupełnie nowej perspektywy. Dzięki jej wsparciu i umiejętnościom zrozumiałam wiele rzeczy, które wcześniej mi umykały. Nauczyła mnie, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i jak poukładać moje myśli i emocje. To nie tylko pomogło mi w obecnym momencie, ale również wyposażyło mnie w narzędzia, które mogę wykorzystywać w przyszłości. Doceniam fakt, że nawet po zakończeniu terapii nadal mogę korzystać z materiałów i wskazówek, które otrzymałam. To daje mi poczucie pewności i zapewnia wsparcie w trudniejszych chwilach. Jestem wdzięczna, że miałam okazję współpracować z Panią Malwiną. Dzięki jej pomocy czuję się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a moje życie stało się bardziej poukładane. Gorąco polecam tego psychologa wszystkim, którzy szukają wsparcia i profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi.”

Łucja

„Skorzystanie z psychoterapii było najlepszą decyzją w moim życiu. Cieszę się, że wybrałam Panią Malwinę, która pomogła mi pokonać zaburzenia lękowe. Podczas każdej sesji tworzyła atmosferę pełną spokoju i zrozumienia. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc.”

Magda

„Niedawno zakończyłam terapię u pani Malwiny Prajwowskiej pod kątem lęku społecznego. Terapia pomogła mi spojrzeć na pewne sprawy całkiem inaczej, do tego poznałam wiele technik, które można zastosować w sytuacji lękowej. Zaczęłam częściej też wchodzić w stresujące sytuacje społeczne, a nie ich ciągle unikać, co tylko nasilało mój lęk. Rezerwacje terminów i spotkanie online odbywały się bez problemów. Polecam panią Malwinę z całego serca.”

Anna

„Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc terapeutyczną Pani Malwiny, dzięki której zmieniłam się ja, a wraz ze mną cały świat. Praca, którą wykonałam była ogromna, jednak uważam, że to dzięki wsparciu Pani Malwiny była ona możliwa. Pani Malwina wykazała się empatią, ciepłem i zrozumieniem. Na każdej sesji czułam się bezpiecznie i komfortowo. Otrzymałam też dużo akceptacji i zrozumienia. Dlatego wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pomocy serdecznie polecam Panią Malwinę.”

Ania

„Z Panią Malwiną szybko nawiązałam relacje i nie miałam żadnych oporów przed otwarciem się. Bardzo podobało mi się, że terapia miała jasno określone cele i monitorowałyśmy ich postęp. Miałam poważne wątpliwości przed rozpoczęciem terapii, ponieważ wydawało mi się, że moje problemy nie są dość istotne. Dzięki terapii szybko zrozumiałam, że wszystko co nam utrudnia życie jest ważne i warto się temu przyjrzeć i zaopiekować. Polecam wszystkim serdecznie!”

Aleksandra

„Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Malwinę. Miło było spotkać tak empatyczną i życzliwą osobę. Profesjonalne podejście jak i również budowanie relacji między pacjentem a terapeutą jest ogromnie ważne, jestem bardzo wdzięczna za takie warunki, które zapewniła Pani Malwina na naszych spotkaniach. Moim problemem była fobia społeczna, jak i również zaburzenia depresyjne, lęk, panika. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie, kiedy to bardzo byłam tym zestresowana i przestraszona, ale ten strach szybko minął w obecności Pani Malwiny co pozwoliło nam na dalszą współpracę. Nasze częste spotkania przerodziły się w moja rutynę, z oczekiwaniem wypatrywałam naszych sesji. Po każdej rozmowie czułam się dużo lepiej, pomogła mi zbudować tą bezpieczną przestrzeń dla siebie . Dziś jestem inną osobą. Poczucie komfortu psychicznego pozwala mi na osiąganie moich celów i z większą pewnością podchodzę do życia. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i polecam Panią Malwinę z całego serca.”

Patrycja

„Pierwszy raz korzystałam z terapii i muszę przyznać że z tą firmą i z panią psycholog Malwiną bardzo dobrze mi się współpracowało. Otrzymałam fachową pomoc i zrozumienie a także siłę by iść dalej z podniesioną głową by radzić sobie samej.”

Marzena

„Malwina to wyjątkowa terapeutka, która pomogła mi przejść przez trudny okres depresji bez konieczności stosowania leków. Jej indywidualne podejście do mojej sytuacji pozwoliło mi zrozumieć i poradzić sobie z problemami, które nękały mnie od dzieciństwa i kumulowały w dorosłym życiu. Dzięki jej cierpliwości i umiejętności słuchania, czułem się zrozumiany i wspierany. Malwina pomogła mi odzyskać radość z życia i nauczyła mnie, jak otwarcie rozmawiać o moich problemach i uczuciach. Gdybym planował wznowić terapię w przyszłości, zdecydowanie napisałbym od razu do Malwiny.”

Piotr

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem magistrem psychologii, ukończyłam też pedagogikę opiekuńczą i resocjalizacyjną oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji po 4-letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w szkole psychoterapii Crescentia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię oraz diagnozę neuropsychologiczną w poradni psychologicznej oraz zdrowia psychicznego. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito prowadziłam warsztaty zajęciowe z elementami arteterapii oraz grupowe treningi usprawniające pamięć i pozostałe funkcje poznawcze. Organizowałam i przeprowadzałam warsztaty dotyczące motywacji, agresji i przemocy, uzależnień, skutecznej komunikacji, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz poczucia własnej wartości.

Profesjonalna pomoc

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie indywidualne podejście do problemu pacjenta oraz budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy.
Malwina Prajwowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.