Magdalena Falkiewicz
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype

Magdalena Falkiewicz

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Magdalena jest świetnym terapeutą. Po części zmieniła moje życie. Cieszę się że pomogła mi się otworzyć. Dzięki temu robię coś dla siebie. Polecam naprawdę pomaga." Elżbieta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Magdalena Falkiewicz i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi i fobiami, depresją, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia), zaburzeniami adaptacyjnymi i żałobą. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Magdalena Falkiewicz

Opinie

„Od niemal roku uczestniczę w terapii u Pani Falkiewicz. Jestem zadowolona z naszych zajęć. Pani psycholog umie słuchać ze zrozumieniem, jest bardzo spokojna i ma kojący, zachęcający do współpracy głos. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, słuchania ze zrozumieniem, zaangażowaniem w problemy pacjenta, chęcią rozwiązywania problemów, sposobu przekazywania psychologicznej wiedzy i porad.”

Gosia

„Pani psycholog Magdalena Falkiewicz jest świetnym terapeutą. Po części zmieniła moje życie. Terapia pomogła mi zrozumieć sytuację w jakiej się znalazłam. Cieszę się że pomogła mi się otworzyć. Dzięki temu robię coś dla siebie. Polecam naprawdę pomaga. Dzięki p. Falkiewicz inaczej postrzegam siebie, swoich bliskich i otoczenie. Dodatkowo jest przemiłą osobą. Dziękuję”

Elżbieta

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Doświadczenie w pracy zdobywałam, prowadząc diagnozę, terapię, konsultacje psychologiczne oraz grupy wsparcia w miejscach takich jak: poradnia zdrowia psychicznego, poradnia psychologiczna, Stowarzyszenie na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito, a także Klinika Kardiologii i Kardiochirurgii. Zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną prowadzoną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Na co dzień pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, narażonymi na przewlekły stres, doświadczającymi trudnych emocji i walczącymi m.in. z lękami, depresją, natręctwami, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia). Swoim pacjentom pomagam poznać i zrozumieć siebie, odnaleźć się w trudnych i nowych sytuacjach, oswoić lęk oraz złagodzić wewnętrzne cierpienie, a także wypracować nowe strategie radzenia sobie. Zależy mi na tym, aby nauczyć moich pacjentów, jak myśleć zdrowo i czuć się dobrze. Ponadto zajmuję się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną. Od wielu lat opracowuję indywidualne plany rehabilitacji neuropsychologicznej dla pacjentów z deficytami poznawczymi w przebiegu chorób neurologicznych lub następstw urazów. Doświadczenie w tym obszarze zdobywałam, będąc jeszcze na studiach, prowadząc grupowe i indywidualne treningi usprawniające pamięć oraz pozostałe funkcje poznawcze. Jestem współautorką wielu zeszytów ćwiczeń usprawniających funkcje poznawcze.

Profesjonalna pomoc

Jestem psychologiem oraz terapeutą ostatniego roku szkolenia, przygotowującym się do uzyskania certyfikatu terapeuty PTTPB, a także absolwentką rocznego kursu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim, kurs Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Magdalena Falkiewicz

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.