Magdalena Falkiewicz
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype

Magdalena Falkiewicz

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Magdalena jest świetnym terapeutą. Po części zmieniła moje życie. Cieszę się że pomogła mi się otworzyć. Dzięki temu robię coś dla siebie. Polecam naprawdę pomaga." Elżbieta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Magdalena Falkiewicz i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi i fobiami, depresją, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia), zaburzeniami adaptacyjnymi, żałobą. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Magdalena Falkiewicz

Opinie

„Od niemal roku uczestniczę w terapii u Pani Falkiewicz. Jestem zadowolona z naszych zajęć. Pani psycholog umie słuchać ze zrozumieniem, jest bardzo spokojna i ma kojący, zachęcający do współpracy głos. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, słuchania ze zrozumieniem, zaangażowaniem w problemy pacjenta, chęcią rozwiązywania problemów, sposobu przekazywania psychologicznej wiedzy i porad.”

Gosia

„Pani psycholog Magdalena Falkiewicz jest świetnym terapeutą. Po części zmieniła moje życie. Terapia pomogła mi zrozumieć sytuację w jakiej się znalazłam. Cieszę się że pomogła mi się otworzyć. Dzięki temu robię coś dla siebie. Polecam naprawdę pomaga. Dzięki p. Falkiewicz inaczej postrzegam siebie, swoich bliskich i otoczenie. Dodatkowo jest przemiłą osobą. Dziękuję”

Elżbieta

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

Doświadczenie w pracy zdobywałam, prowadząc diagnozę, terapię, konsultacje psychologiczne oraz grupy wsparcia w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego, poradnia psychologiczna, Stowarzyszenie na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito, Klinika Kardiologii i Kardiochirurgii. Zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną prowadzoną w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Na co dzień pracuję z osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, narażonymi na przewlekły stres, doświadczającymi trudnych emocji i walczącymi z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia). Swoim pacjentom pomagam poznać i zrozumieć siebie, odnaleźć się w trudnych i nowych sytuacjach, oswoić lęk i złagodzić wewnętrzne cierpienie oraz wypracować nowe strategie radzenia sobie. Zależy mi na tym, aby nauczyć moich pacjentów, jak myśleć zdrowo i czuć się dobrze. Ponadto zajmuję się diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną. Od wielu lat opracowuję indywidualne plany rehabilitacji neuropsychologicznej dla pacjentów z deficytami poznawczymi w przebiegu chorób neurologicznych lub następstw urazów. Doświadczenie w tym obszarze zdobywałam, będąc jeszcze na studiach, prowadząc grupowe i indywidualne treningi usprawniające pamięć oraz pozostałe funkcje poznawcze. Jestem współautorką wielu zeszytów ćwiczeń usprawniających funkcje poznawcze.

Profesjonalna pomoc

Nazywam się Magdalena Falkiewicz i jestem psychologiem oraz terapeutą w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz rocznego kursu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim, kurs Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Magdalena Falkiewicz

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.