Krystian Fatuła
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Krystian Fatuła

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Pan Krystian jest bardzo spokojny, opanowany i cierpliwy. Bardzo mi pomógł w trudniejszym okresie życia. Z całego serca serdecznie polecam." Piotr

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Krystian Fatuła i jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (CBT) i psychologiem z kwalifikacjami pedagogicznymi. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia dwubiegunowe), zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk uogólniony, lęk o zdrowie, zaburzenia adaptacyjne, fobie specyficzne), zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami z obszaru stresu i traumy (PTSD) oraz zaburzeniami osobowości. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami nieheteronormatywnymi (u mnie można się bezpiecznie wyoutować). W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Krystian Fatuła

Opinie

„Polecam, psycholog z powołania! Dziś tak mało jest dobrych specjalistów. Pan Krystian ma bardzo przyjazne nastawienie wobec pacjenta. Pierwsza wizyta była dla mnie bardzo stresująca ale już po pierwszym spotkaniu byłem mile zaskoczony. Pan Krystian wie jak poprowadzić rozmowę dzięki jego zdolności do uważnego słuchania i co najważniejsze nie oceniania pacjenta rozmowa przebiegła naprawdę sprawnie. Każdy mój ,,problem,, czy tez pewne wątpliwości zostały rozwiane, oczywiście leczenie kontynuuje dalej ale z każdym spotkaniem czuje się bardziej spokojniejszy. Jak wiadomo nic od razu nie dzieje się natychmiast wiec i na efekty trzeba poczekać ale dzisiaj dzięki wizytom u Pana Krystiana patrzę optymistycznie na swoje życie i staram się krok po kroku dzięki jego poradom radzić sobie z własnymi problemami 🙂”

Artur

„Pan Krystian jest bardzo spokojny, opanowany i cierpliwy. Bardzo mi pomógł w trudniejszym okresie życia. Z całego serca serdecznie polecam.”

Piotr

„Szczerze polecam, bardzo pomógł mi przebrnąć trudny okres w życiu. Słucha pacjenta i daje cenne podpowiedzi jak sobie z problemem radzić. Dzięki i powodzenia.”

Mirek

„Bardzo sympatyczny i empatyczny, a jednocześnie wymagający zaangażowania pacjenta w terapię. Czułam się bardzo bezpiecznie w towarzystwie Pana Krystiana, a bałam się, że nie będę w stanie się otworzyć przed terapeutą. Jestem w trakcie terapii, ale już widzę efekty. W tej chwili mam sesje online, co do których nie byłam przekonana, ale po kilku spotkaniach w tej formie okazało się, że niesłusznie się obawiałam. Może to trywialne, ale muszę dodać, że Pan Krystian ma bardzo ciepły i kojący głos. Polecam.”

Magda

„Skorzystalam z porady Pana Krystiana w obszarze psychologii dzieciecej. Wspaniala rozmowa, kojacy, spokojny glos i zyczliwa atmosfera rozmowy, a przy tym rzeczowo, na temat. Uzyskalam wiele przydatnych wskazowek do pracy z dziecmi, ktore teraz bedziemy wprowadzac w zycie. Bardzo dziekujemy! Juz polecilam znajomym i na pewno bede dalej polecac.”

Katarzyna

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Ukończyłem magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jestem w trakcie całościowego szkolenia terapeutycznego w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym Ter-cognitiva. Studiowałem również filozofię na krakowskim Uniwersytecie Pedagogicznym (w obszarze negocjacji i mediacji). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. W swojej codziennej pracy wykorzystuję metody z kręgu klasycznej psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz metody trzeciej fali (Terapia Schematów, Terapia Akceptacji i Zaangażowania, Terapia Metapoznawcza, Terapia Dialektyczno-Behawioralna). Od kilku lat zajmuję się diagnozą psychologiczną, opiniowaniem, udzielanie wsparcia psychologicznego oraz psychoterapią. Wiedzę zdobywałem w różnych miejscach pracy, od szpitali klinicznych, w telefonie zaufania, przez poradnię psychologiczną, po placówki pracy z dziećmi i nastolatkami. Zajmuję się wykorzystaniem wiedzy psychoterapeutycznej i psychologicznej w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą, w obszarze szeroko rozumianego zdrowia psychicznego oraz somatycznego, w diagnozie trudności funkcjonowania psychospołecznego i intelektualnego oraz w psychoterapii z elementami arteterapii. Najważniejszą wyznawaną przeze mnie wartością w zawodzie psychoterapeuty i psychologa jest podejście empatyczne i etyczne, skoncentrowane na osobie.

Profesjonalna pomoc

Swoje doświadczenie psychologiczne zdobyłem podczas pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (w Katedrze Psychiatrii na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży oraz w Zakładzie Terapii Rodzin), w Instytucie Nauk o Zdrowiu (jako wykładowca psychologii zdrowia), Krakowskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Krakowskim Telefonie Zaufania, w Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko”, Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej oraz w Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski Dom Nadziei. Współpracuję także z Narodowym Starym Teatrem w Krakowie, co wiąże się z moimi zainteresowaniami sztuką i jej wpływem na samopoczucie oraz osobowość człowieka. Prowadzę prywatną praktykę, gdzie zajmuję się także psychoterapią online. Poza pracą dużo czytam, chodzę do teatru oraz spędzam aktywnie czas, podróżując, bo wierzę, że ruch i wymiana myśli są najlepszą formą poszerzania własnego doświadczenia. Jeśli podane wartości są zbliżone do Państwa, zapraszam do współpracy. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Krystian Fatuła

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.