Kornelia Jagodzińska
Terapia online przez Skype

Kornelia Jagodzińska

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Kornelia bardzo szybko zdobyła moje zaufanie. Jest to osoba bardzo profesjonalna, z darem do wykonywania tego zawodu. Każdemu mogę bardzo polecić tego psychologa." Aleksandra

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Kornelia Jagodzińska i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnymi emocjami, stresem lub napięciem, obniżonym nastrojem, lękiem, napadami paniki, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi i fobiami. Pomagam osobom w pracy nad akceptacją siebie, asertywnością i poczuciem własnej wartości. Pracuję także z osobami, które cierpią na zaburzenia snu, przeżywają trudności w relacjach, nie odczuwają satysfakcji w życiu oraz mają trudności z rozpoznawaniem i komunikowaniem swoich emocji i potrzeb. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Kornelia Jagodzińska

Opinie

„Przez dłuższy czas miałem problemy w relacjach w domu i w relacjach w pracy. Nie potrafiłem poradzić sobie ze swoimi emocjami. Po sesjach z panią Kornelią zrozumiałem mechanizm swojego funkcjonowania oraz nauczyłem się wielu umiejętności, które zaprocentowały i teraz odczuwam dużo większą satysfakcję, potrafię lepiej radzić sobie z konfliktami oraz nauczyłem się nazywać swoje emocje.”

Piotr

„Zanim trafiłam na terapię byłam sceptycznie nastawiona oraz obawiałam się pierwszego kontaktu z terapeutką. Jednak już na pierwszej wizycie zobaczyłam, że Pani Kornelia jest bardzo ciepłą osobą i odpowiedziała na moje wątpliwości i pytania. Na spotkaniach nauczyłam się umiejętności, które pomagają mi do teraz radzić sobie z przychodzącymi do mojej głowy myślami. Zauważyłam też znaczną poprawę co do mojej samooceny oraz lepiej radzę sobie w sytuacjach stresowych. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.”

Teresa

„Przyszłam do pani Kornelii z silnymi stanami lękowymi. Nie potrafiłam sobie poradzić w codziennych, prostych sytuacjach, bo dopadały mnie ataki paniki, które uniemożliwiały mi normalne funkcjonowanie. Pani Kornelia wytłumaczyła mi skąd bierze się u mnie lęk oraz nauczyła mnie jak mogę sobie z nim radzić. Teraz od dłuższego czasu już nie mam takich napadów paniki, a dodatkowo o wiele lepiej radzę sobie z innymi emocjami.”

Justyna

„Pani Kornelia bardzo szybko zdobyła moje zaufanie, choć na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tego typu pomocy. Jest to osoba bardzo profesjonalna, z darem do wykonywania tego zawodu. Jestem po skończonej terapii i każdemu mogę bardzo polecić tego psychologa – zrozumiałam przyczynę swoich dolegliwości, większość z nich ustapila. Generalnie czuje się sama ze sobą o wiele lepiej, spotkania te pozwoliły mi lepiej poznać siebie co przekłada się na kontakty z całym otoczeniem. Polecam każdemu a Pani Kornelii jeszcze raz dziękuję !”

Aleksandra

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 1301) oraz arteterapeutą i muzykoterapeutą. Pracuję głównie metodami psychoterapii poznawczo-behawioralnej czerpiąc w dużej mierze z terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz terapii opartej na uważności. Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi. Do każdego podchodzę indywidualnie, starając się dobrać sprawdzone, różnorodne metody terapeutyczne. W pracy psychoterapeuty ważne jest dla mnie budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy.

Profesjonalna pomoc

Wielu moich pacjentów zmaga się z nasilonymi emocjami i myślami, z którymi trudno sobie poradzić. Dlatego ważne jest dla mnie to, aby podczas terapii nauczyć Cię konkretnych umiejętności, z których możesz korzystać w codziennych sytuacjach w Twoim życiu.
Kornelia Jagodzińska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.