Katarzyna Ulańska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Katarzyna Ulańska i jestem psycholożką oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomagam osobom, które doświadczają problemów wynikających z obniżonego poczucia własnej wartości, nie radzą sobie ze stresem w jakimś obszarze, odczuwają obniżony nastrój (depresja), zmagają się z różnymi lękami, doświadczają ataków paniki, mają trudności w relacjach czy problemy ze snem. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Katarzyna Ulańska

O mnie

Obszary mojej pracy obejmują przede wszystkim psychoterapię poznawczo-behawioralną oraz poradnictwo psychologiczne. Terapia poznawczo-behawioralna to jedna z najbardziej skutecznych i najlepiej zbadanych form leczenia terapeutycznego. Niezwykle ważne jest dla mnie dobranie odpowiedniej pomocy do zgłaszanych trudności, a w relacji terapeutycznej istotne są: empatia, akceptacja, otwartość i poczucie bezpieczeństwa. Jestem wrażliwa na potrzeby, zawsze słucham i wspieram.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię (specjalność kliniczna) na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Doświadczenie zdobywałam w Centrum Zdrowia Psychicznego na oddziale dziennym, gdzie uczestniczyłam we wszystkich zajęciach (terapia grupowa, zajęcia terapeutyczne), prowadziłam psychoedukację oraz udzielałam wsparcia psychologicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuję pod stałą superwizją.
Katarzyna Ulańska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.