Katarzyna Mieszała
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Katarzyna Mieszała. Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype poradzić sobie z niską samooceną, stresem, lękiem (lęk społeczny, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, zespół stresu pourazowego, fobie specyficzne), trudnościami w relacjach, kryzysem emocjonalnym czy depresją. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą od lat 16. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Katarzyna Mieszała

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej (PTTPB) nr 1284. Ukończyłam 4-letnie dwustopniowe studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr A. Popiel i dr E. Pragłowskiej (ośrodek rekomendowany przez PTTPB). Pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa. Ważny jest dla mnie rozwój osobisty i zawodowy, dlatego systematycznie uczestniczę w specjalistycznych kursach i szkoleniach, a swoją pracę poddaję superwizji. Dbam o budowanie bezpiecznej relacji terapeutycznej opartej na akceptacji i zrozumieniu.

Profesjonalna pomoc

Moje 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, placówkach rehabilitacyjnych wspierających osoby z niepełnosprawnościami i zaburzeniami psychicznymi, placówkach oświatowych oraz realizując projekty unijne. Ukończyłam studia podyplomowe z kryzysu i interwencji kryzysowych oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. W swojej pracy kieruję się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa, zatwierdzonym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzę terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, ponieważ doceniam jej udokumentowaną naukowo skuteczność.
Katarzyna Mieszała

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.