Karolina Klein
Terapia online przez Skype

Karolina Klein

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Karolina Klein i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą psychoterapii online wygrać z zaburzeniami lękowymi takimi jak: napady lęku panicznego, agorafobia, lęk uogólniony czy fobia społeczna. Posiadam również doświadczenie w terapii depresji i bezsenności. Pomagam przezwyciężyć nadmierną prokrastynację oraz prowadzę treningi asertywności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Karolina Klein

O mnie

Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1177). Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych od 18 roku życia. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, ponieważ jest to skuteczna metoda leczenia wielu zaburzeń psychicznych oparta na ugruntowanych podstawach naukowych. Prowadzę psychoterapię również w języku angielskim.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych takich jak: „ACTywnie z lękiem społecznym. Akceptacja fobii społecznej i zaangażowane działanie”, „Praca z Nieadaptacyjnymi Schematami - Techniki Doświadczeniowe dla Początkujących”. Brałam udział w 8-tygodniowym Treningu Współczucia „Compassion for Life” oraz w 8-tygodniowym treningu uważności MBSR. Przestrzegam zasad wynikających z Kodeksu Etycznego psychoterapeuty. Regularnie poddaję swoją pracę superwizji.
Karolina Klein

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.