Karol Siadul
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype

Karol Siadul

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Pan Karol pomaga w zmianie postrzegania siebie, świata i innych. Tłumaczy i podpowiada. Proponuje skuteczne ćwiczenia. Skupia się na tym co istotne. Polecam współpracę z Panem Karolem" K.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Karol Siadul i jestem certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii online wygrać z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, natręctwami, uzależnieniami, problemami seksualnymi, zaburzeniami osobowości i odżywiania. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Karol Siadul

Opinie

„Pan Karol pomaga w zmianie postrzegania siebie, świata i innych. „Rozgryza” każdą, nawet najmniejszą sytuację, jeśli uznaje, że ma ona znaczenie. W tym wszystkim, prowadzi rozmowę tak, żeby samemu dojść do pewnych wniosków. Następnie tłumaczy i podpowiada. Proponuje skuteczne ćwiczenia. Skupia się na tym co istotne. Polecam współpracę z Panem Karolem każdej osobie, gotowej porzucić szkodliwe schematy.”

K.

„Szczerze polecam usługi pana Karola Siadula, świetny terapeuta, miałem już okazję współpracować z kilkoma i tylko jemu udało się przeprowadzić ze mną pełną terapię. Naprawdę polecam”

Artur

„Serdecznie polecam pana Karola, nie dość że wysłucha wszystkiego z zainteresowaniem i sam pyta o wiele rzeczy, żeby dobrze poznać pacjenta, to jeszcze umie dostosować się do pacjenta. Pomaga znaleźć rozwiązania na sytuacje pozornie bez wyjścia i co najważniejsze, umie znaleźć przyczyny problemów pacjenta, zrozumieć je i pokonać.”

Damian

„Serdecznie polecam współpracę z Panem Karolem Siadulem. W dość szybkim czasie rozwiązaliśmy schemat, z którym borykałam się od wielu lat. Dzięki terapii zajrzałam głęboko w siebie i wiele nauczyłam się na swój temat. Pan Karol jest profesjonalistą, a poznawanie historii ludzi i pomaganie im, to ewidentnie jego pasja. Rozmowy, pomimo tego, że czasem na bardzo ciężkie tematy, okazały się pomocne i przyjemne. Polecam.”

Adriana

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Swoją drogę rozwoju zawodowego rozpocząłem od zdobycia certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego. Po latach doceniam zalety tego podejścia. Pozwala ono na szybkie zrozumienie mechanizmu podtrzymującego emocje i zachowania, które stanowią problem dla pacjenta - i wyjaśnienie go w przystępny i logiczny sposób. Następnie oferuje skuteczne techniki i narzędzia pozwalające na relatywnie szybką poprawę nastroju. Ponadto jest uniwersalne: pomaga nie tylko w zaburzeniach depresyjnych i lękowych, ale również w przypadku uzależnień, problemów seksualnych, zaburzeń osobowości i odżywiania. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie przebiegu terapii w ten sposób, by maksymalnie odpowiadała potrzebom pacjenta. A gdyby w trakcie jej trwania pierwotne cele uległy zmianie, można bez większego trudu modyfikować ją, by odpowiadała nowej sytuacji. Z biegiem lat wzbogaciłem swój warsztat pracy o koncepcje tzw. trzeciej fali psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Szczególnie bliska jest mi terapia schematu, wzbogacająca pracę nad myślami i zachowaniami m.in. o położenie nacisku na relację pomiędzy terapeutą a pacjentem. Ważne jest więc nie tylko zrozumienie problemu i opracowanie odpowiednich technik pracy, ale też emocjonalne wsparcie udzielane pacjentowi. Tym, co pomaga, jest zaakceptowanie wszystkich impulsów i tendencji, które kierują zachowaniem i emocjami, wyrażanie wsparcia i wiary w moc pacjenta.

Profesjonalna pomoc

Od ponad 15 lat pomagam osobom, które borykają się z trudnościami emocjonalnymi i życiowymi. W tym czasie pracowałem w Poradniach Zdrowia Psychicznego oraz Oddziałach dziennych. Regularnie podnosiłem swoje kwalifikacje, ale przede wszystkim poznawałem setki historii o tym, jak nieprzyjemne emocje i poczucie bezradności mogą pogarszać jakość życia. Na szczęście zdecydowana większość terapii zakończyła się wyraźną poprawą. Skupienie się na problemie, zrozumienie go i wspólna, wytrwała praca pacjenta i terapeuty zawsze dawały dobre rezultaty.

Konsultacja online

Skoro czytasz ten tekst, prawdopodobnie stoisz przed trudnością, która Cię przytłacza, wobec której czujesz się bezradna lub bezradny. Zaczynasz myśleć o skorzystaniu z pomocy, ale możesz też mieć wątpliwości, czy ten konkretny terapeuta pomoże poczuć Ci się tak, jak tego potrzebujesz. Na szczęście możesz to łatwo sprawdzić. Opowiedz mi o swoich trudnościach. Wysłucham Cię uważnie i szczerze odpowiem, jak widzę problem i ile czasu będzie potrzeba na poradzenie sobie z nim. Terapia on-line przy zaangażowaniu się w nią i przy konsekwentnej pracy może być tak samo skuteczna jak ta przeprowadzona na żywo.
Karol Siadul

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.