Justyna Lewandowska
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Justyna Lewandowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Zakończyłam terapie sukcesem! Pani Justyna jest cudowna od pierwszego spotkania wzbudziła moja sympatię, ciepła, empatyczna osoba. To wspaniały profesjonalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki terapii u p.Justyny inaczej patrzę na siebie ,na innych na świat. (...) Bardzo polecam." Beata

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Justyna Lewandowska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy klinicznej w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Pomogę Ci poradzić sobie z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami afektywnymi, zaburzeniami odżywiania, schizofrenią oraz chorobami psychosomatycznymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Justyna Lewandowska

Opinie

„Chciałam bardzo podziękować ...Zakończyłam terapie sukcesem! Pani Justyna jest cudowna od pierwszego spotkania wzbudziła moja sympatie ,ciepła,,empatyczna osoba.Pani Justyna to wspaniały profesjonalista o dużej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki terapii u p.Justyny inaczej patrzę na siebie ,na innych na świat.Uwierzylam w siebie ,w końcu nauczyłam się dbać o siebie ,nie być dawca ale i biorca...mogła bym sporo pisać ...Psychoteria to dar ,a dodam jeszcze trafiic na dobrego terapeutę ,który będzie dla Ciebie przyjacielem terapii ...Bardo polecam .Bardzo dziękuję za wszystko !”

Beata

„W dzisiejszych czasach znalezienie dobrego terapeuty nie jest prostą sprawą. Nie wszyscy są rzetelni w tym co robią i po prostu nie wszyscy nadają się do tego zawodu. Na swojej drodze spotkałam już kilku i niestety miałam już wrażenie, że nie znajdę nikogo, kto będzie w stanie mi pomóc. Sytuacja zmieniła się gdy spotkałam się z Panią Justyną. Nauczona doświadczeniem początkowo dość sceptycznie podeszłam do naszych spotkań, ale już po pierwszym miałam wrażenie, że tym razem będzie inaczej. Moje przypuszczenia potwierdziły kolejne spotkania oraz to jak powoli zaczęłam radzić sobie z problemami i cieszyć się z życia. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności terapii, był fakt, że moja rodzina oraz przyjaciele sami zauważyli zmianę, pytali co się stało, że teraz jestem spokojniejsza, bardziej pogodna, lepiej radzę sobie w relacjach z innymi i jestem mniej lękliwa. Odpowiedź była prosta, właściwy człowiek na właściwym miejscu, czyli właśnie Pani Justyna. Profesjonalizm, doświadczenie oraz stosunek do drugiego człowieka, to niewątpliwe mocne strony Pani Justyny, dlatego serdecznie polecam tego terapeutę.”

Renata

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą zdobywałam, prowadząc diagnozę, terapię, konsultacje psychologiczne, oraz grupy psychologiczne w takich miejscach jak: Oddział Dzienny Rehabilitacji Psychiatrycznej; Oddział Całodobowy Psychiatryczny; Poradnia Zdrowia; Instytut Kardiologii; Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych; Oddział Neurologiczny; Klinika Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego; Oddział Psychiatrii Dzieci i Młodzieży; Oddział Terapii Uzależnienia od Alkoholu; Oddział Dzienny Leczenia Nerwic. Zajmuję się indywidualną pracą z pacjentem, psychoedukacją i zajęciami grupowymi. Współprowadziłam grupę wsparcia dla rodziców osób z przebytym epizodem psychotycznym. Prowadziłam grupy terapeutyczne dla osób z zaburzeniami afektywnymi i psychotycznymi. Wiele lat współpracowałam z Fundacją „Dzieci ulicy” w Ząbkach, gdzie udzielałam pomocy psychologicznej osobom bezdomnym. Biorę udział w inicjatywie Szczecin Pomaga, przy okazji której udzielam bezpłatnych psychologicznych interwencji kryzysowych. Moja praktyka pozwoliła mi zdobywać wiedzę oraz rozwijać umiejętności terapeutyczne, aby skutecznie pomagać osobom z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami afektywnymi, zaburzeniami odżywiania, schizofrenią, chorobami psychosomatycznymi. Pomagam osobom potrzebującym zmian w swoim życiu oraz przeżywającym kryzysy w życiu osobistym czy zawodowym.

Profesjonalna pomoc

Do problemów każdego pacjenta mam indywidualne podejście, poprzez dobór odpowiednich metod terapeutycznych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Aktualnie realizuję specjalizacje z psychologii klinicznej w APS w Warszawie.
Justyna Lewandowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.