Justyna Dylczyk
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Justyna Dylczyk

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Justyna Dylczyk i pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, bo jestem przekonana, że w trakcie terapii ważne jest, by to pacjent stał się ekspertem od swojego myślenia, czucia i zachowania. Proces terapeutyczny zaczynam od kilku sesji diagnostycznych, podczas których omawiam z pacjentem cele jego terapii i jej przebieg. Pomagam osobom zmagającym się z m.in. zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Justyna Dylczyk

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association of Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychoonkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, z Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Politechnice Opolskiej. Posiadam również uprawnienia pedagogiczne. Pracowałam między innymi w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach, w Hospicjum Domowym dla Dzieci w Krakowie, w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce oraz w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym dla Chłopców w Krakowie. Pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i adaptacyjnymi. Towarzyszę i wspieram osoby, które doświadczają nagłych kryzysów w życiu, w tym żałoby czy choroby zagrażającej życiu. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii oraz udzielania pomocy psychologicznej osobom dorosłym i młodzieży. Dotychczas zrealizowałam szkolenia, m.in. z zachowań agresywnych i autoagresywnych, Dialogu Motywującego, Terapii Simontonowskiej dla pacjentów onkologicznych, Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Rodzicielstwa Bliskości dla Profesjonalistów. Interesuje się terapią poznawczo-behawioralną III fali oraz wzrostem potraumatycznym.

Profesjonalna pomoc

Udzielając pomocy, kieruję się zasadami etyki zawodowej oraz działam w oparciu o ugruntowane naukowo metody prowadzenia pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Justyna Dylczyk

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.