Joanna Spychalska
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
Terapia online przez Signal

Joanna Spychalska

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Polecam Panią Joannę. Cudowna osoba, empatyczna, prawdziwy lekarz dusz 😘" Agnieszka K.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Joanna Spychalska i jestem certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w podejściu poznawczo-behawioralnym. Dzięki terapii online pomagam osobom cierpiącym na depresję, lęki, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, PTSD, obniżenia nastroju, uzależnienia, zaburzenia osobowości, przeżywającym przewlekły stres, ból, kryzysy życiowe, a także tym, którzy szukają sensu życia i stawiają na rozwój osobisty. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Joanna Spychalska

Opinie

„Polecam Panią Joannę. Cudowna osoba, empatyczna, prawdziwy lekarz dusz 😘”

Agnieszka K.

„Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona kobieta. Potrafi słuchać, a przede wszystkim pomóc. Polecam!!!”

Wioletta M.

„Bezapelacyjnie 5 - jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim znajomym Państwa stronę.”

Alicja

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 1405). Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz czteroletnie kształcenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel oraz dr Ewy Pragłowskiej w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijałam na Oddziale Medycyny Paliatywnej w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym w Szpitalu Powiatowym, w Zakładzie Leczenia Uzależnień, a od maja 2019 r. do lutego 2020 r. wchodziłam w skład zespołu Pilskiego Centrum Psychoterapii. Prowadziłam również własny gabinet terapeutyczny.

Profesjonalna pomoc

Swoje umiejętności poszerzałam również, uczestnicząc w praktykach na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Powiatowym im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, na Oddziale Psychiatrycznym w 107 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SPZOZ w Wałczu, na Oddziale Psychiatrycznym dla Kobiet w SPZOZ Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Powiatowego w Złotowie oraz w Centrum Pomocy Specjalistycznej. W związku z tym, że cenię sobie nieustanny rozwój, stale rozwijam swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.
Joanna Spychalska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.