Jakub Rafalski
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Jakub Rafalski i jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami nastroju (m.in. depresją) oraz zaburzeniami odżywiania. Pomagam osobom o niskim poczuciu własnej wartości, osobom przejawiającym trudności w relacjach i kontaktach interpersonalnych. Wspieram także tych, którzy chcą poradzić sobie ze stresem zawodowym i pogłębić swój rozwój osobisty. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Jakub Rafalski

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu SWPS w Warszawie, na którym uzyskałem tytuł magistra psychologii klinicznej. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (rekomendowanej przez PTTPB). Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem ponadto terapeutą Racjonalnej Terapii Zachowania (nr certyfikatu: 946/2019) oraz terapeutą Simontonowskim w trakcie certyfikacji. Poza aktywnością zawodową interesuję się podróżami po Europie, muzyką oraz piłką nożną. Staram się także pomagać innym jako wolontariusz - od wielu lat kwestuję w trakcie finałów WOŚP, a przez 2 lata miałem przyjemność być liderem rejonu projektu "Szlachetna Paczka".

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w: Poradni Psychoonkologii Centrum Onkologii - Instytutu, Pracowni Neurorehabilitacji Akademickiego Centrum Medycznego, Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju oraz oddziale psychiatrii Dziecięcego Szpitala Klinicznego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Na co dzień prowadzę praktykę terapeutyczną. Pracuję także jako psycholog w stowarzyszeniu "Apetyt na życie". Wspieram tam osoby z chorobami układu pokarmowego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych specjalistów.
Jakub Rafalski

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.