Izabela Pietras-Siegieda
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Izabela Pietras-Siegieda

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Izabela spełniła wszelkie moje oczekiwania. Stworzyła wspaniałą naturalną atmosferę, czułam, że jestem w dobrych rękach. Było i profesjonalnie i rodzinnie." Wioletta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Izabela Pietras-Siegieda i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać m.in. z depresją, lękami czy natręctwami. Wspieram także osoby w kryzysie, jak również osoby, które chcą poświęcić czas na rozwój własnej osobowości. Pomagam ponadto w rozwijaniu funkcji poznawczych metodą Instrumental Enrichment prof. Feuersteina. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Izabela Pietras-Siegieda

Opinie

„Serdecznie polecam Panią Izabelę Pietras jako psychoterapeutkę. Wykazała się ogromną wiedzą, doświadczeniem oraz umiejętnością wspierania. Zawsze czułam się zaopiekowana podczas sesji. Pomogła mi w naprawdę trudnym momencie życiowym. Ogromnie cenię ją za to, jakim jest profesjonalistą, ale jeszcze bardziej, jakim jest cudownym człowiekiem. Bardzo cenne okazały się ćwiczenia terapeutyczne i polecane książki. To są rzeczy, które już ze mną zostały. Bardzo dziękuję za możliwość terapii u tak wspaniałej osoby!”

Honorata

„Pani Izabela Pietras jest bardzo miłą i ciepłą osobą, ze wspaniałym poczuciem humoru. Dzięki temu od razu załapałam z nią dobry kontakt i z chęcią brałam udział w sesjach, co nie zawsze jest oczywiste w terapii. Czułam, że pani Izabela ma plan na nasze spotkania i wie jaki cel chce osiągnąć. Nawet w trakcie najtrudniejszych sesji czułam, że jestem w dobrych rękach. Dzięki terapii nauczyłam się mechanizmów i praktyk, z których korzystam do dzisiaj. Jestem bardzo zadowolona z wybrania tej specjalistki, a także z możliwości skorzystania z terapii online, która okazała się dla mnie formą najwygodniejszą.”

Ewa

„Po ukończonej terapii chciałabym wyrazić moją osobistą opinię na jej temat. Ogromną zaletą jest formą online, ponieważ pozwala na skorzystanie mimo pandemii lub znacznych odległości. Za bardzo korzystną uważam możliwość wyboru terapeuty wraz ze zdjęciem i opisem doświadczenia. Ja np wybierałam osobę o określonej płci i wieku. Bardzo wygodny sposób wyboru pierwszego terminu oraz ustalania kolejnych. Terapeutka wybrana przeze mnie Pani Izabela, spełniła wszelkie moje oczekiwania w zakresie opieki i prowadzenia terapii. Stworzyła wspaniałą naturalną atmosferę, czułam, że jestem w dobrych rękach. Rzetetelnść zawodowa, przywracajaca wiarę w ludzi. Było i profesjonalnie i rodzinnie. Terapię polecam moim znajomym i bliskim.”

Wioletta

„Fantastyczna Pani doktor. Ogromna wiedza, cierpliwość i serce. Pasjonatka zawodu, serdecznie polecam”

Monika

„Świetny specjalista z bogatym doświadczeniem, ale przede wszystkim cudowny, otwarty na innych człowiek.”

Katarzyna

„Pani Izabela to jedyna osoba, jaką znam, która w skuteczny sposób może zająć się Twoim rozwojem osobistym! Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ jest otwarta, wyrozumiała i niezwykle radosna. Te cechy gwarantują dobrą relację, która jest podstawą sukcesu w tego typu działaniach.”

Anna

„Dr Izabelę Pietras cenię za profesjonalizm, otwarty umysł, szacunek, jakim obdarza drugiego człowieka! Za serdeczność i ciepło, jakim wypełnia otoczenie!”

Monika

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1305). Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, gdzie obroniłam zarówno pracę magisterską, jak i doktorską. Przez trzy lata byłam także związana z Wydziałem Humanistycznym tego samego Uniwersytetu, gdzie uzyskałam tytuł licencjata filologii polskiej. Przygotowanie do pracy psychoterapeuty zdobyłam podczas czteroletniego kursu terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie, które jest atestowane przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Doświadczenie kliniczne zdobywałam w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie, gdzie pracowałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym jako psychoterapeuta. To było miejsce, z którym bardzo trudno było mi się rozstać. Moi pacjenci w książce, którą ofiarowali mi na pożegnanie, napisali: „Dobrze, że Pani jest”. To najpiękniejsze podziękowanie. W czasie wolnym uwielbiam podróżować, odkrywać nowe rejony, nową kulturę i lokalną kuchnię. Trenuję tai-chi oraz nordic walking. Zawodowo i prywatnie lubię ludzi :)

Profesjonalna pomoc

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym specjalizującym się we wspieraniu indywidualnego rozwoju młodzieży i dorosłych. Staram się poszukiwać dróg dotarcia do osób, które poszukują mojego wsparcia, tak, aby jak najlepiej mogły czuć się ze sobą. Dbam o swój własny rozwój poprzez różnorodne kursy i szkolenia, pracę własną i konsultacje koleżeńskie. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
Izabela Pietras-Siegieda

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.