Iwona Zimecka
Terapia online przez Skype

Iwona Zimecka

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Serdecznie polecam terapię z Panią Iwoną. Dzięki terapii odmieniłam swoje życie, zrozumiałam skąd wzięły się moje problemy. Nauczyłam się wielu technik, które pomogły mi i nadal pomagają wprowadzać zmiany, radzić sobie z trudnymi emocjami. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań. Pani Iwono dziękuję za ciepłą atmosferę, Pani życzliwość i zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie oraz ogrom wiedzy przekazanej w zrozumiały dla mnie sposób." Paulina

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Iwona Zimecka i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomagam osobom dorosłym, które cierpią z powodu stanów lękowych i depresji, przeżywają silny stres, zmagają się z problemami w pracy (w tym wypaleniem zawodowym), mają trudności w budowaniu relacji czy doświadczają różnorodnych problemów emocjonalnych lub kryzysów życiowych. Wspieram w rozwoju osobistym, towarzyszę w poznawaniu i odkrywaniu siebie oraz poszerzaniu świadomości na swój temat. Wierzę, że zmiana na lepsze zawsze jest możliwa. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Iwona Zimecka

Opinie

„Serdecznie polecam terapię z Panią Iwoną. Dzięki terapii odmieniłam swoje życie, zrozumiałam skąd wzięły się moje problemy. Nauczyłam się wielu technik, które pomogły mi i nadal pomagają wprowadzać zmiany, radzić sobie z trudnymi emocjami. Jestem bardzo zadowolona ze spotkań. Pani Iwono dziękuję za ciepłą atmosferę, Pani życzliwość i zaangażowanie, profesjonalizm i wsparcie oraz ogrom wiedzy przekazanej w zrozumiały dla mnie sposób.”

Paulina

„Pani Iwona to profesjonalny psychoterapeuta. Na każdym spotkaniu była uważna, wykazywała się empatią, zrozumieniem, cierpliwością. Podczas terapii między innymi dążyła do ustalenia problemów z jakimi się zgłosiłam, opracowywała razem ze mną plan działania, dawała zestawy ćwiczeń oraz materiały do czytania. Jest to osoba o dużej wiedzy, stosująca różne metody. Często ze spotkań wychodziłam naładowana pozytywną energią mimo trudności z jakimi się borykałam. Wyniki moich spotkań z Panią Iwoną to: równowaga emocjonalna, zmiana pracy na lepszą, poprawa relacji z najbliższymi i znajomymi. Z całego serca polecam.”

Z. L.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna. Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie całościowego szkolenia akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, przygotowującego do uzyskania certyfikatu. Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę i podnosić kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach i kursach zawodowych, a swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Profesjonalna pomoc

W mojej pracy z pacjentem zależy mi przede wszystkim na zbudowaniu relacji terapeutycznej pełnej troski i życzliwości, opartej na wzajemnym zaufaniu i akceptacji. Prowadzę psychoterapię, wykorzystując głównie założenia terapii poznawczo-behawioralnej wraz z elementami dialogu motywującego, starając się wydobywać i wzmacniać atuty oraz mocne strony Pacjenta. Stosuję ponadto techniki oparte na tzw. trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej, a szczególnie bliskie są mi podejścia terapii poznawczej opartej na uważności, terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii schematu.
Iwona Zimecka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.