Ewa Pióro
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Ewa Pióro

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Ewa jest przemiła, sympatyczna, uśmiechnięta osoba. Pomogla mi dostrzec świat zupełnie inaczej😊 Będę polecała ja każdemu kto będzie potrzebował pomocy." Paulina

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Ewa Pióro i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękami, fobiami, natręctwami, depresją, nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, kryzysem emocjonalnym, obniżoną samooceną, zaburzeniami adaptacyjnymi. Zapraszam na terapię szczególnie panie i nastolatki od 16 lat. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Ewa Pióro

Opinie

„Bardzo dziękuję Pani Ewie za jej pomoc w pracy nad moimi przekonaniami, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie. Dzięki sumienności i zaangażowaniu Pani Ewy sprawnie udało się nam omówić i znaleźć rozwiązania dla nurtujących mnie spraw i tematów. Pani Ewa w mojej ocenie jest osobą empatyczną, serdeczną oraz wykazującą się dużym zrozumieniem dla swoich pacjentów. Z czystym sumieniem polecam ją każdemu kto chciałby zasięgnąć fachowej pomocy psychoterapeutycznej. Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z psychoterapii za pośrednictwem Państwa strony.”

Oliwia

„Z panią Ewą bardzo super mi się pracowało, w ponad rok zrobiłyśmy kawał dobrej roboty. Nie sądziłam że dogadam się tak szybko z jakimkolwiek terapeutą. Pani Ewie zawdzięczam bardzo dużo, pomogła mi strasznie w zbudowaniu pewności siebie, nauczyła mnie jak opisywać emocje, dzięki niej umiem stawiać granice. Z całego serca mogę polecić Panią Ewę i trzymsie.pl.”

Weronika

„Z Panią Ewą współpracowałam kilka miesięcy. Dzięki jej wsparciu udało mi się nazwać lęki z jakimi przyszło mi się zmierzyć oraz próbować z nimi walczyć. Pani Ewa jest ciepłą, wyrozumiałą osobą, która za każdym razem podczas rozmowy próbowała dodać otuchy i wskazywać gdzie być może tkwi problem. Polecam”

Izabela

„Jeszcze rok temu nie wyobrażałam sobie , że mogłabym skorzystać z pomocy psychologa . Na szczęście się odważyłam i to była świetna decyzja .Dzięki terapii nauczyłam się radzić sobie ze swoimi lękami , bardziej otworzyłam się na ludzi , a przede wszystkim zagłębiłam sie w samą siebie , przez co zaczęłam widzieć swoje zalety i bardziej się doceniać . Powoli również zaczęły ustępowac objawy fizyczne . Bardzo dobrze rozmawiało mi się z Pania psycholog dzięki której zdołałam opowiedzieć o rzeczach , których się wstydziłam i nie byłam w stanie porozmawiać o nich ze swoimi bliskimi Wystarczyło tylko się odważyć skorzystać z pomocy 😉”

Marta

„Pani Ewa jest przemiła, sympatyczna, uśmiechnięta osoba. Bardzo dużo mi pomogla w moich problemach i serdecznie jej za to dziękuję. Pomogla mi dostrzec świat zupełnie inaczej😊Będę polecała ja każdemu kto będzie potrzebował pomocy. Dziękuję bardzo”

Paulina

„Zdecydowanie polecam każdemu współpracę z Panią Ewą. Dla mnie okazała się być dużym wsparciem i pomocą w rozwiązaniu moich problemów. W szybki i skuteczny sposób udało się nam zdefiniować cele mojej psychoterapii, a następnie przejść do ich realizacji. Teraz, po zakończonej psychoterapii z wielką przyjemnością mogę polecić Panią Ewę każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy i zrozumienia. Pani Ewa jest osobą bardzo miłą, a przede wszystkim bardzo empatyczną i chętną do pomocy. Dzięki podejściu do moich problemów i zaangażowaniu Pani Ewy staram się teraz patrzeć na wiele spraw z innej, lepszej strony.”

O.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem magistrem psychologii ze specjalizacją międzykulturową, a także terapeutką poznawczo-behawioralną (odbyłam 4-letnie szkolenie z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT). W celu uzyskania tytułu magistra psychologii ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie (SWPS). Podczas studiów zrealizowałam moduły specjalizacyjne m.in. z ADHD i mediacji rodzinnych, zdobyłam obszerną wiedzę zarówno z zakresu psychologii, jak i odmiennych kultur, akulturacji i funkcjonowania w środowisku wielokulturowym. Po studiach odbyłam różne praktyki, a także szkolenia zawodowe i kursy. Ukończyłam m.in. staże na oddziałach psychiatrycznych, podczas których prowadziłam terapię grupową, trening asertywności, biblioterapię i filmoterapię oraz staż w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, podczas którego udzielałam wsparcia psychologicznego i współprowadziłam świetlicę socjoterapeutyczną dla dzieci. Pracowałam w przedszkolach integracyjnych, gdzie prowadziłam terapię dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami i w poradni psychologicznej, gdzie wykonywałam różne diagnozy, prowadziłam konsultacje i psychoterapię. Cały czas dokształcam się i realizuję kursy doskonalące moje umiejętności i wiedzę. Ukończyłam m.in. szkolenie I stopnia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

Profesjonalna pomoc

Prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Terapia jest z założenia krótkoterminowa. Polega przede wszystkim na identyfikacji myśli i przekonań, które powodują silne i nieprzyjemne emocje oraz na ich modyfikacji. Jej podstawą jest szukanie i wzmacnianie mocnych stron pacjenta oraz tworzenie skutecznych strategii rozwiązywania problemów. Pomiędzy sesjami pacjent realizuje różne zadania mające na celu zmianę szkodliwych dla niego zachowań. Głównym celem terapii jest nauka samodzielnego rozwiązywania problemów, identyfikacji myśli oraz emocji.
Ewa Pióro

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.