Elżbieta Dryja
Terapia online przez Skype

Elżbieta Dryja

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Z Panią Elżbietą czuję się bardzo swobodnie kiedy przeprowadzamy sesję. Dzięki terapii otrzymałem niezbędną wiedzę jak sprawnie uporać się z moimi problemami." Paweł

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Elżbieta Dryja i jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna oraz certyfikowanym psychoterapeutą (certyfikat PTTPB nr 1328), który posiada kompetencje do udzielania opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień. Pracuję jako psychoonkolog i psycholog interwencji kryzysowych. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, agorafobią, fobią swoistą, fobią społeczną, zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami związanymi z traumą i stresem, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu i czuwania oraz kryzysem emocjonalnym i psychicznym. Jestem członkiem zespołu Interwencji Kryzysowej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pracy psychologicznej z ofiarami, sprawcami przemocy i osobami dotkniętych kryzysem w sytuacji wydarzeń urazowych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Elżbieta Dryja

Opinie

„Chciałabym się podzielić moją opinią o Pani doktor. Pomimo, iż była to nasza pierwsza konsultacja, Pani doktor okazała się być bardzo spokojną, cierpliwą osobą. Bardzo rzeczową, a przy tym empatyczną. Przykłada bardzo dużą uwagę do wysłuchania pacjenta. Nie pozostawia samopas, a raczej daje do pracy materiały pomagające zrozumieć naturę samego siebie. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i z chęcią polecę Panią doktor innym osobom potrzebującym pomocy. Jak dla mnie ...mocne 5”

Anonim

„Pani Elżbieta prowadziła moją terapię w leczeniu OCD. Przez cały okres terapii była bardzo wyrozumiała i wspierająca co pomogło mi sie otworzyć i zacząć mówić o swoich lękach mimo, że to było bardzo bardzo dla mnie trudne. Dodatkowo wiedza na temat tego zaburzenia a w szczególności na temat ekspozycji z powstrzymaniem reakcji, ktora Pani Elżbieta mi przekazala, pozwolila mi nabrać odwagi i motywacji żeby powoli walczyć z obsesjami i kompulsjami. Jestem teraz już w całkiem innym, spokojniejszym miejscu niż byłam rok temu zaczynając prace z Panią Elżbietą. Terapia pozwoliła mi się nauczyć m.in. podważania myśli OCD jak i możliwości wysiedzenia z nimi coraz dłużej aż SUDS-y zaczynają spadać. Praca na sesjach była dla mnie bardzo wymagająca i trudna, mówienie o tym, czym mnie OCD męczyło było ciężkie ale teraz już wiem że to było bardzo potrzebne żeby móc sie wyleczyć. Pani Elzbieta w trakcie terapii nauczyla mnie jak radzic sobie z OCD poza terapia, dzieki czemu nawet po jej zakończeniu wiem jak sobie pomoc w trudnych chwilach. Zmiany w myśleniu, przekonaniach i zachowanu przyniosły mi wiele korzyści, dzięki którym łatwiej mi się funkcjonuje na co dzień i dały nadzieje ze OCD można wyleczyć i żyć lepiej. Siła mojego OCD znacząco spadła od czasu naszej pierwszej sesji. Dziekuje.”

Weronika

„Terapię rozpoczęłam po traumatycznym przeżyciu Pani Elżbieta z każdym kolejnym spotkaniem zdobywała moje zaufanie i komfort spotkań poprawiał się z każdą sesją. Zawsze mogłam wypowiedzieć wszystko co w danym momencie chciałam, Pani Elżbieta idzie za pacjentem i wręcz niezauważalnie kieruje na elementy warte uwagi z jej, terapeutycznego punktu widzenia. żadnej wypowiedzi, przykładu, zdarzenia nie oceniała, przez co zyskiwała moje zaufanie i budowała pozytywny dystans do konkretnego zdarzenia, traktując go jako przykład do ćwiczeń. Tym samym nie obawiałam się dzielić przeżyciami, które były dla mnie ważne. Dynamika sesji dostosowana była do moich potrzeb, co też znacząco wpłynęło na jakość spotkań. Cenię sobie terapię poznawczo-behawioralną, bo jest nastawiona na tu i teraz oraz przyszłość. przyjmuje człowieka jakim jest, z bagażem nawyków, niezależnie od ich źródła. Wierzę że w moim przypadku to był najlepszy wybór. Dzięki terapii zmieniłam swoją codzienność i zamierzam trwać w tych zmianach, praktykować je tak, by stały się normą.”

Ania

„Dzięki terapii zaczęłam zwracać uwagę na to co ja czuje w sytuacjach emocjonalnych i doszukiwać się myśli, lub przekonań które były przyczyną tych stanów. Gdy popełniam błędy staram się odnosić mniej krytycznie do nich, nie roztrząsać, a zastanowić się co zrobić aby ich nie powtarzać. Zauważyłam też, że rzadziej odkładam zrobienie jakiś zadań na później i często przyświeca mi przy tym myśl w stylu “ zrób to teraz, później będziesz mieć luz i spokojną głowę”. Lepiej sypiam, dużo częściej rozmawiam z bliskimi osobami, zaczęłam być bardziej aktywna fizycznie i w ogóle dbać o siebie, czytam więcej książek. Odnośnie samych sesji to je lubiłam i czułam się komfortowo.”

Marcelina

„Z Panią Elżbietą czuję się bardzo swobodnie kiedy przeprowadzamy sesję. Rozmawiamy o każdym moim problemie i nie odczułem ani razu, żebym był niezrozumiany. W razie wątpliwości rozmawiamy na dany temat, tak długo aż staje się zrozumiały dla nas obojga. Uważam, że sesje bardzo pomogły w mojej sytuacji. Czuję, że bez nich byłoby o wiele trudniej przejść przez moje problemy. Dzięki terapii otrzymałem niezbędną wiedzę jak sprawnie uporać się z moimi problemami oraz ćwiczenia/narzędzia, które pomagają mi poprawić moje zachowania.”

Paweł

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Oferuję psychoterapię w nurcie terapii poznawczo–behawioralnej. Podejmując się psychoterapii, ważna dla mnie jest relacja terapeutyczna z pacjentem, zawarcie kontraktu, nawiązanie i podtrzymywanie kontaktu interpersonalnego. Podczas sesji przeprowadzenie wywiadu prowadzi do poznania problemu pacjenta, a następnie do ustalenia celów terapii. Psychoterapia to czas na wdrożenie konkretnych technik, wymierzonych w określone problemy, konfrontowanie się ze swoimi lękami, blokadami i barierami.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam studia podyplomowe w psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Sopocie, studia podyplomowe z Psychoonkologii na SWPS w Warszawie oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej (nr 1328) oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies Accreditation Certificate. Odbyłam staż kliniczny w Szpitalu MSWiA w Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Podnosząc swoje kwalifikacje, uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, seminariach z zakresu zaburzeń osobowości, profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych, Dialogu Motywującego, Terapii Simontonowskiej dla pacjentów onkologicznych, Racjonalnej Terapii Zachowania, Mindfulness Based Stress Reduction. W obszarze mojego zainteresowania pozostają także zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.
Elżbieta Dryja

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.