Daria Sobkowicz-Grendysz
Terapia online przez Skype

Daria Sobkowicz-Grendysz

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Daria Sobkowicz-Grendysz i jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci, jeśli zmagasz się z zaburzeniami nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeniami lękowymi (lęk o zdrowie, lęk społeczny, napady paniki, fobie, lęk uogólniony, agorafobia), zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (OCD), bezsennością, stresem, zaburzeniami osobowości lub zaburzeniami odżywiania. Prowadzę indywidualną psychoterapię online dla osób dorosłych od 18 roku życia w nurcie poznawczo-behawioralnym.  W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Daria Sobkowicz-Grendysz

O mnie

Jestem absolwentką kierunku psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyłam również czteroletnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i jestem przekonana o skuteczności tego nurtu terapii. Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 1152.

Profesjonalna pomoc

W pracy z pacjentami przestrzegam zasad kodeksu etycznego, swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych takich jak: Diagnoza i terapia poznawczo-behawioralna bulimii; Trening asertywności; Leczenie traumy w terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu; Aktywnie z lękiem społecznym; Praca z trybami schematów; Praca z parą pozostającą w nasilonym konflikcie; Zastosowanie technik wyobrażeniowych i doświadczeniowych w pracy z parami; Praca z parą z problemami seksuologicznymi; Trening zastępowania agresji ART; Metody pracy w sytuacji wystąpienia zdarzenia kryzysowego. Brałam udział w trwającym 8 tygodni treningu współczucia “Compassion for life”, ukończyłam również szkolenie zawodowe “Integratywna metasystemowa psychoterapia zaburzeń lękowych”.
Daria Sobkowicz-Grendysz

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.