Daria Rosławska–Bławat
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Daria Rosławska–Bławat i jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie oraz specjalistą ds. Zdrowia Publicznego. Współpracuję z osobami przechodzącymi przez sytuacje kryzysowe, mającymi obniżone poczucie własnej wartości, chcącymi poprawić jakość swojego życia, borykającymi się z lękami czy mającymi zaburzenia obsesyjno–kompulsywne. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Daria Rosławska–Bławat

O mnie

Ukończyłam psychologię, ze specjalnością psychologia kliniczna na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz zdrowie publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Współpracuję w ramach wolontariatu z osobami pokrzywdzonymi przemocą, nieradzącymi sobie z trudnościami życia codziennego i potrzebującymi wsparcia psychologicznego w Lidze Kobiet Polskich w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywałam również podczas praktyk i wolontariatów w Domach Pomocy Społecznej, gdzie miałam styczność z osobami starszymi oraz ich rodzinami, a także z osobami z zaburzeniami psychicznymi. W trakcie studiów na Uniwersytecie Medycznym odbyłam wiele zajęć w szpitalach klinicznych, min. Klinice Psychiatrii Młodzieżowej, Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Klinice Kardiologii. Dzięki temu znane mi są zagadnienia z obszaru psychosomatyki oraz wpływu chorób przewlekłych na jakość życia osób na nie cierpiących oraz ich bliskich.

Profesjonalna pomoc

Pracuję w nurcie poznawczo–behawioralnym oraz wykorzystuję elementy terapii schematu, dialogu motywującego, terapii ACT oraz DBT. Swoją praktykę terapeutyczną opieram na budowaniu relacji z pacjentami i zawsze staram się dobierać sposób prowadzenia terapii oraz narzędzia do potrzeb pacjentów. W pracy terapeutycznej lubię się odwoływać do emocji, które według mnie są drogowskazem i bardzo dużo mówią o nas samych. Pracuję pod stałą superwizją.
Daria Rosławska–Bławat

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.