Danuta Gralewska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Danuta Gralewska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Jeśli masz problem z lękami, depresją, nie układa Ci się w relacjach partnerskich czy służbowych, cierpisz z powodu niskiej samooceny lub doświadczasz jakiegoś kryzysu, chętnie pomogę. Prowadzę terapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym. Wykorzystuję również techniki terapii schematów oraz terapii systemowej. Pracuję z osobami dorosłymi, z nastolatkami od 16 roku życia oraz z parami. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Danuta Gralewska

O mnie

Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich. Ukończyłam szereg szkoleń z zakresu psychoterapii systemowej. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji z psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematów. 0d 14 lat pracuję w obszarze profilaktyki zdrowia psychicznego oraz zajmuję się terapią. W ramach współpracy z instytucjami pomocowymi wspierałam osoby w kryzysach oraz doświadczające przemocy. Obecnie pracuję w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuję się terapią osób doświadczających depresji, lęków (społecznych, napadowych), pomagam w poprawie jakości życia klientom cierpiącym z powodu zaburzeń psychotycznych, wspieram osoby, które doświadczyły traum lub mają problemy w relacjach partnerskich, rodzinnych czy służbowych. Wielu moich pacjentów boryka się z uczuciem pustki, niezrozumienia oraz z samotnością. Często ból emocjonalny łagodzą jedzeniem, alkoholem lub lekami. Wspieram w procesie rozwoju rozumienia siebie, swoich potrzeb, mechanizmów, które powodują, że popełniamy wciąż te same błędy oraz w lepszym radzeniu sobie z emocjami.

Profesjonalna pomoc

W pracy terapeutycznej z klientem indywidualnym korzystam z technik poznawczo-behawioralnych oraz terapii schematu. Pracując z parami, wykorzystuję także wiedzę i umiejętności z zakresu terapii systemowej. Nadal rozwijam się, biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów.
Danuta Gralewska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.