Anna Ziernik
Terapia online przez Skype

Anna Ziernik

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Od poczatku Pani Ania zyskala moja sympatie i zaufanie.To ciepła, miła ,profesjonalna i zaangażowana terapeutka. Gorąco polecam wszystkim zagubionym." Wioletta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Ziernik i jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz interwentem kryzysowym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z problemami z nastrojem, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, fobią, depresją, dystymią, autoagresją, problemami związanymi ze stresem, zespołem stresu pourazowego (PTSD), zaburzeniami snu, kryzysem emocjonalnym, trudnościami w relacjach, problemami wieku rozwojowego, zaburzeniami osobowości oraz problemami związanymi z żałobą, śmiercią, mobbingiem, przemocą i współuzależnieniem. Pracuję z osobami dorosłymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Ziernik

Opinie

„Pani Anna ma świetne podejście do pacjenta, potrafi słuchać i docierać do rzeczy, które do tej pory były we mnie głęboko zakopane. Zawsze jest przygotowana i pełna zaangażowania, pamiętając o czym rozmawialiśmy na poprzednich spotkaniach. Przerobiłem już kilku terapeutów z marnym skutkiem, dopiero Pani Anna potrafiła tak dobrać sposób działania, by zlokalizować w czym tkwią moje problemy. Dzięki temu wiele się o sobie dowiedziałem, wiele zrozumiałem i potrafię radzić sobie z problemami, które do tej pory były dla mnie paraliżujące. Wielkie ukłony i podziękowania.”

Michał

„Pani Anna bardzo uważnie słucha pacjenta. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, co pozwala łatwo się otworzyć i przy tym czuć się komfortowo.”

Bogdan

„Od poczatku Pani Ania zyskala moja sympatie i zaufanie.To ciepła, miła ,profesjonalna i zaangażowana terapeutka.Spokojnie tlumaczyla mi zawiłosci moich problemów i przyczyny ktore sa żrodlem nerwicy i leków.Przygotowala niezbedne ćwiczenia i materiały ktore pomagaja mi opanowac lęk i wzmacniają moje poczucie wartosci. Gorąco polecam wszystkim zagubionym.”

Wioletta

„Serdecznie polecam Panią Annę. Pełen profesjonalizm, otwartość, uśmiech i pozytywna energia. Pani Anna w krótkim czasie pomogła mi w wielu problemach, pokazała mi ich inną stronę i nauczyła różnego rodzaju metod radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Właściwa osoba na właściwym miejscu!”

Aneta

„Trafiłam do pani Anny z polecenia i się nie zawiodłam. Miła, otwarta, empatyczna i rzeczowa profesjonalistka. Mimo, że moje życie posypało się w drobiazgi, to już po kilku sesjach okazało się, że zaczynam zbierać je w całość i odkrywać głęboko zakopane pokłady optymizmu. Polecam panią Annę każdemu, kto trafił w swoim życiu na moment bez wyjścia.”

Katarzyna

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem z wykształcenia i pasji, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz interwentem kryzysowym. Skontaktuj się ze mną, jeśli:
  • znajdujesz się w kryzysie i doświadczasz przeżyć, z którymi nie potrafisz sobie poradzić;
  • znajdujesz się w stanie obniżonego nastroju, odczuwasz pustkę, beznadziejność lub masz myśli samobójcze;
  • jesteś ofiarą przemocy psychicznej, fizycznej, seksualnej;
  • doświadczasz trudności związanych z uzależnieniem bliskiej osoby;
  • cierpisz z powodu śmierci bliskiej osoby;
  • jesteś ofiarą mobbingu;
  • cierpisz z powodu stresu, lęku, fobii, bądź zaburzeń snu;
  • doświadczasz trudności w kontaktach z innymi ludźmi, masz niskie poczucie własnej wartości;
  • jesteś rodzicem, który doświadcza trudności wychowawczych;
  • masz wątpliwości co do prawidłowego rozwoju poznawczego, emocjonalnego bądź społecznego swojego dziecka.

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Neuropsychiatrii, Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, licznych przedszkolach, a także fundacji oferującej pomoc osobom doświadczającym przemocy oraz będącym w kryzysie. Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 1530. W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa, zatwierdzonym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Kodeksie Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Anna Ziernik

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.