Anna Pietrasińska-Wojna
Terapia online przez Skype

Anna Pietrasińska-Wojna

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Pietrasińska-Wojna i jestem psychologiem w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej oraz terapeutką poznawczo-behawioralną w procesie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, depresją, natręctwami oraz kryzysem emocjonalnym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Pietrasińska-Wojna

O mnie

Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią osób dorosłych. Moje zainteresowana naukowe krążą wokół psychologii zdrowia oraz psychopatologii, co znajduje odzwierciedlenie w aktywnym uczestnictwie w programach badawczych i udziale w konferencjach naukowych o tej tematyce. Prywatnie jestem żoną oraz mamą małej Hani. Uwielbiam spędzać czas, podróżując z rodziną.

Profesjonalna pomoc

Pracuję na Oddziale Psychiatrii Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego im. B. Hagera w Tarnowskich Górach. Prowadzę również terapię poznawczo-behawioralną dla dorosłych. Uczestniczę w szkoleniach z zakresu poradnictwa psychologicznego oraz diagnozy psychologicznej.
Anna Pietrasińska-Wojna

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.