Anna Dębska
Terapia online przez Skype

Anna Dębska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Polecam panią psycholog. Żaden inny psycholog nie dał mi tyle wsparcia i pomocy jak przez ten czas pani Dębska. Indywidualne podejście, empatia, zrozumienie – na to wszystko mogę u niej liczyć." Damian

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Dębska i od ponad 10 lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym.  Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, kryzysem życiowym i obniżonym nastrojem (zaburzeniami depresyjnymi). Pomagam swoim pacjentom również w poprawie jakości życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Dębska

Opinie

„Pani Anna jest wspaniałą, ciepłą i empatyczną osobą, zawsze wsłuchuje się w problem, daje poczucie zrozumienia, udziela wsparcia i niezwykle cennych wskazówek. Dzięki spotkaniom, które przebiegały w ciepłej i komfortowej atmosferze, udało mi się uporać z problemami, które wydawały się nie do przezwyciężenia. Teraz czuję się lepiej i jestem pewna, że zawdzięczam to właśnie Pani pomocy i naszej wspólnej pracy. Bardzo dziękuję za wszystko.”

O. B.

„Polecam panią psycholog – leczę sie u niej już od pół roku. Żaden inny psycholog nie dał mi tyle wsparcia i pomocy jak przez ten czas pani Dębska. Indywidualne podejście, empatia, zrozumienie – na to wszystko mogę u niej liczyć.Naprawdę bardzo wiele jej zawdzięczam i dziękuje za wszystko!”

Damian

„Świetny psycholog i osoba. Bardzo dobrze nawiązuje się z nią kontakt. Posiada dużą wiedzę, którą bardzo dobrze wykorzystuje. Poza tym jest bardzo ciepła i pozytywnie nastawiona.Podczas rozmów z nią na niektóre rzeczy, które wydają się bardzo trudne, spojrzeć inaczej.”

Rafał

„Pani Ania fantastycznie towarzyszy w procesie uświadamiania sobie własnej wartości. Podpowiada i daje gotowa rozwiązania jak radzić sobie w sytuacja stresujących, trudnych. Nic nie muszę, nic nie winnam, a tylko mogę. Dziękując za pomoc, polecam mocno każdemu z problemami własnego „ja” !”

Ania R.

„Przebywam obecnie w Finlandii i gdy pojawiły się moje problemy natrafiłem na stronę. Było to dość spontaniczne i nie byłem pewien czy coś takiego jak terapia „on-line” istnieje. Zapoznając się z treścią zawartej na stronie szczególną uwagę zwróciłem na profil Pani Anny. Mogę śmiało stwierdzić, że był to „strzał w dziesiątkę”. Pełen profesjonalizm, przygotowanie, materiały, a przede wszystkim osoba bardzo ciepła i przyjazna. Pani Ania pomogła mi zrozumieć przyczyny moich rozterek, które tkwiły w mojej głowie od lat...”

Tomasz

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Specjalizuję się w zaburzeniach lękowych i kryzysach życiowych. Mam doświadczenie w pracy w obszarze LGBT. Prowadzę treningi umiejętności społecznych, warsztaty poświęcone pracy z osobami w kryzysie oraz akcje edukacyjne o tematyce prozdrowotnej. Ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Lubię się uczyć. Od dawna praktykuję medytację zen, a od niedawna jogę tybetańską. Mój ulubiony film to "Zawód: Reporter" Antonioniego.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz filozofię na Uniwersytecie Łódzkim. Uczestniczyłam w czteroletnim szkoleniu dyplomowanym dla psychoterapeutów w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie współpracującym z Oxford Cognitive Therapy Centre (2010-2014). Odbyłam liczne szkolenia i uczestniczyłam w konferencjach naukowych z zakresu psychologii, rozwoju osobistego oraz zdrowia publicznego. W latach 2004-2008 pracowałam w Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym działającej przy Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, następnie jako pracownik Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - PZH uczestniczyłam w licznych projektach badawczych. W latach 2009-2015 byłam psychoterapeutą w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Moja praca psychoterapeutyczna objęta jest regularnymi superwizjami pod kierunkiem Anny Bui-Ngoc (Certyfikat Superwizora-Dydaktyka Nr 26). Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa i własnymi zasadami.
Anna Dębska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.