Anna Dębowska
Terapia online przez Skype

Anna Dębowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Aniu, bardzo dobrze mi się z Panią współpracowało i wiedziałam, że wkłada Pani w nasze spotkania masę zaangażowania, co osobiście niezmiernie cenię. Jestem wdzięczna za okazaną dotychczas pomoc." M.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Dębowska i jestem socjologiem oraz psychologiem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami w relacjach, podwyższonym poziomem lęku oraz zaburzeniami nastroju. Mam ponadto doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości, chorującymi na schizofrenię oraz doświadczającymi problemów w zakresie zdrowia somatycznego, między innymi chorującymi na nowotwory. Zapraszam do kontaktu również osoby potrzebujące poprawić jakość swojego życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Dębowska

Opinie

„Szanowna Pani Aniu, chciałabym serdecznie Pani podziękować za masę wsparcia, chęci, zrozumienia i pomocy której mi Pani udzielila podczas spotkań indywidualnych. Bardzo dobrze mi się z Panią współpracowało i wiedziałam, że wkłada Pani w nasze spotkania masę zaangażowania, co osobiście niezmiernie cenię – a nie każdy psycholog, terapeuta czy psychiatra których spotkałam na swojej drodze tak potrafili. Jestem wdzięczna za okazaną dotychczas pomoc.”

M.

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w jednostce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej i obecnie jestem w procesie certyfikacji.

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zdobywałam w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łodzi, Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi oraz Centrum Chorób Płuc w Łodzi (na oddziałach rehabilitacji pulmonologicznej oraz chemioterapii). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Anna Dębowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.