Anna Dębowska
Terapia online przez Skype

Anna Dębowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Aniu, bardzo dobrze mi się z Panią współpracowało i wiedziałam, że wkłada Pani w nasze spotkania masę zaangażowania, co osobiście niezmiernie cenię. Jestem wdzięczna za okazaną dotychczas pomoc." M.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Dębowska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, a ponadto socjologiem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami w relacjach, podwyższonym poziomem lęku (fobiami, atakami paniki, natręctwami) oraz zaburzeniami nastroju (m.in. depresją). Mam także doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości, cierpiącymi na schizofrenię oraz doświadczającymi problemów w zakresie zdrowia somatycznego, między innymi chorującymi na nowotwory. Zapraszam do kontaktu również osoby potrzebujące poprawić jakość swojego życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Dębowska

Opinie

„Szanowna Pani Aniu, chciałabym serdecznie Pani podziękować za masę wsparcia, chęci, zrozumienia i pomocy której mi Pani udzielila podczas spotkań indywidualnych. Bardzo dobrze mi się z Panią współpracowało i wiedziałam, że wkłada Pani w nasze spotkania masę zaangażowania, co osobiście niezmiernie cenię – a nie każdy psycholog, terapeuta czy psychiatra których spotkałam na swojej drodze tak potrafili. Jestem wdzięczna za okazaną dotychczas pomoc.”

M.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w jednostce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zdobywałam w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, Zakładzie Aktywności Zawodowej w Łodzi, Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi oraz Centrum Chorób Płuc w Łodzi (na oddziałach rehabilitacji pulmonologicznej oraz chemioterapii).

Profesjonalna pomoc

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Anna Dębowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.