Anita Siudek
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anita Siudek, jestem psychologiem, interwentem kryzysowym i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Swoje wsparcie oferuję osobom doświadczającym: depresji, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, a także osobom w szeroko rozumianym kryzysie psychologicznym. Pracuję z osobami dorosłymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anita Siudek

O mnie

Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam, współpracując z Centrum Badań Psychologicznych i Psychoterapii Pro Salus, a także udzielając wsparcia osobom doświadczającym przemocy w Fundacji Non Licet. Kolejne zawodowe kroki stawiałam w dziennych oddziałach psychiatrycznych dla dzieci i młodzieży (Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży), całodobowych oddziałach psychiatrycznych dla dorosłych (Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego), a także w oddziale rehabilitacji neurologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Swój warsztat doskonaliłam również, pracując w szkole podstawowej jako psycholog, a następnie rozwijałam swoje kompetencje w oparciu o praktykę psychoterapeutyczną w centrach psychoterapeutycznych.

Profesjonalna pomoc

"Pomiędzy bodźcem a reakcją istnieje przestrzeń, w której znajduje się moc wyboru tej reakcji, która pozostawia nas wolnym i niezależnym, jednocześnie dająca możliwość rozwoju." - Wiktor Frankl /// W swojej pracy szczególnie kładę nacisk na znaczenie relacji terapeutycznej, w której ważne jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, empatia i akceptacja. Podczas sesji koncentruję się na doświadczanych emocjach i powrocie do równowagi psychologicznej. Uczestniczyłam w wielu specjalistycznych konferencjach i szkoleniach psychologicznych, ukończyłam m.in. Studium Interwencji Kryzysowej grupy ARCAN rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Obecnie jestem słuchaczem 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji grupowej i indywidualnej. Prywatnie jestem sympatykiem kotów i podróży.
Anita Siudek

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.