Anita Bober
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anita i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, magistrem psychologii i filozofii. Dodatkowo posiadam dyplom coacha oraz trenera. Kończyłam szkolenia psychologiczno-psychoterapeutyczne w Polsce i za granicą (Wielka Brytania, USA, Belgia, Szwajcaria). Chętnie wspieram w pokonaniu zaburzeń nastroju (depresji, CHAD), zaburzeń lękowych (w tym lęku panicznego oraz różnego rodzaju fobii), stresu pourazowego, stresu przewlekłego, zaburzeń osobowości, trudności z objawami psychosomatycznymi. Ponadto oferuję terapię partnerską oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów w relacjach (szczególnie dla par zmagających się z bezpłodnością). Specjalizuję się również w psychodermatologii, gdzie dolegliwości związane z chorobami skórnymi mogą być także związane z kondycją psychiczną pacjenta. Zapraszam. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anita Bober

Opinie

„Nigdy nie wyobrażałem sobie sytuacji, w której znalazłem się jakiś czas temu. A podczas tej sytuacji czułem się jak w korytarzu bez drzwi, który prowadził mnie w najgorsze miejsca jakie mogłem sobie wyobrazić. Wtedy jak Anioł Stróż pojawiła się Pani Anita, która podczas terapii pomogła mi poznać siebie, zrozumieć czym jest szczęście. Zrozumieć moje potrzeby i sprawić, że ponownie szczerze się uśmiecham.. Nie chciałbym rozpisywać się na temat dokładnych przyczyn moich zaburzeń, więc w wielkim skrócie: W pewnym momencie mojego życia coś się stało: straciłem zainteresowanie wszystkimi moimi dotychczasowymi pasjami, nie miałem sił wstawać z łóżka, a jedynym towarzyszem były ataki paniki, których bałem się tak bardzo, że mnie paraliżowały. Na terapię zapisała mnie moja siostra, za co będę jej dozgonnie wdzięcznym. Pani Anita mimo tego, że na samym początku terapii usłyszała ode mnie, że nigdy nie wierzyłem w terapię i nie uważam, że rozmowa może mi jakkolwiek pomóc, wysłuchała mnie, otoczyła mnie ciepłem, którego tak bardzo wtedy potrzebowałem. (...) Po około roku czasu byłem.. jestem w stanie szczerze się uśmiechać. Nauczyłem się troski o samego siebie, słuchania tego czego potrzebuje moje "wewnętrzne dziecko". Nigdy nie zapomnę tego wspólnego roku, bo to właśnie ten rok sprawił, że czuję się szczerze szczęśliwy. Tak jak nigdy wcześniej. Nie potrafię wyrazić jak bardzo jestem wdzięczny, więc jedyne co mogę powiedzieć to: DZIĘKUJE!”

Filip

„Jest Pani bardzo zaangażowania w pracę, zawsze słucha w pełnym skupieniu oraz pełna empatii a przy tym bardzo profesjonalna. Jestem pod wrażeniem. Praca z Panią pomogała dotrzeć i rozwiązać pewne problemy. Polecam pracę z Panią Anitą.”

Mateusz

„Razem z żoną byliśmy w najgorszym momencie naszego małżeństwa, jednak Pani Anita przez okres trwania sesji pokazała nam wiele sposobów na radzenie sobie w trudnych sytuacjach, jak rozmawiać oraz jak poznać siebie. Dzięki tym sesjom dowiedziałem się dużo nie tylko o tym jak być dobrym partnerem ale też odkryłem wiele faktów na swój temat. Nie wiem jak się odwdzięczę, gdyby nie Pani Anita, prawdopodobnie bylibyśmy teraz w środku rozwodu. Dała nam Pani szansę którą udało nam się wykorzystać. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.”

Przemysław

„Trafiłam na portal i Panią Anitę w czerwcu 2021 roku. Dzięki Pani Anicie uporałam się z moimi największymi problemami i pracuję dalej nad sobą. Odbiłam się od dna i mogę dalej szlifować inne sfery mojego życia, które uniemożliwiają mi standardowe funkcjonowanie. Zrozumiałam lepiej siebie i wiem jak postępować w trudnych sytuacjach. Metody Pani Anity są zawsze świetnie dobrane i czuję jej indywidualne podejście do pacjenta. Pani Anita zawsze znajduje dla mnie czas, jest ciepłą, miłą, empatyczną i bardzo profesjonalną osobą. Ma wspaniały warsztat psychologiczno-terapeutyczny, zawsze wysłucha i doradzi. Atmosfera podczas spotkania jest serdeczna i życzliwa. Mogę z czystym sercem polecić jej zajęcia każdemu kto potrzebuje pomocy lub chciałaby popracować nad swoim umysłem i jego reakcjami. Miałam ogromne szczęście za pierwszym razem trafić tak dobrze! Jednym słowem po prostu dziękuję :)”

Magdalena

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPiB (nr 1460). Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobyłam m.in., pracując na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Warszawie, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Odbyłam staże psychoterapeutyczne, m.in. na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w centrum Vertimed w Warszawie (psychoterapia grupowa) oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSW w Otwocku (psychoterapia grupowa i indywidualna). Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Jestem członkiem: APA (Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz ESDaP (Europejskie Towarzystwo Dermatologii i Psychiatrii). W wolnym czasie podróżuję, uprawiam jogę i pilates na łonie natury oraz kolarstwo szosowe. Ponadto lubię sztukę i literaturę.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy wykorzystuję głównie techniki terapii poznawczo-behawioralnej, czerpiąc ponadto z podejść humanistycznego i systemowego. W pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz poddaję się regularnej superwizji. Prowadzę warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym oraz autoprezentacji, organizuję również grupy wsparcia dla dorosłych. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii/psychodermatologii, pracy terapeutycznej, m.in.: 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej, Leczenie zaburzeń seksualnych, Psychoterapia zorientowana na proces, Wprowadzenie do terapii Gestalt, Metody relaksacji, mindfulness, Metoda konfrontacji ze Sobą J.M. Hermansa, Terapia REBT (terapia racjonalno-emotywna) oraz Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Brałam udział w warsztatach z arteterapii, choreoterapii, ruchu autentycznego, psychoterapii tańcem i ruchem, jak i z zakresu nauk dermatologicznych i onkologicznych.
Anita Bober

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.