Anita Bober
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anita Bober i jestem psychoterapeutką, magistrem psychologii oraz filozofii, jak i dyplomowanym coachem i trenerem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk paniczny, różnego rodzaju fobie), stresem pourazowym, stresem przewlekłym oraz zaburzeniami osobowości. Ponadto, prowadzę terapię partnerską i pomagam w problemach w relacjach. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest psychodermatologia, gdzie dyskomfort spowodowany przez choroby skórne jest ściśle powiązany z kondycja psychiczną pacjenta. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł - sesja indywidualna, 240 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anita Bober

O mnie

Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobyłam m.in., pracując na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Warszawie, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Odbyłam staże psychoterapeutyczne, m.in. na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w centrum Vertimed w Warszawie (psychoterapia grupowa) oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSW w Otwocku (psychoterapia grupowa i indywidualna). Jestem w trakcie III roku szkolenia z psychoterapii w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, gdzie przygotowuję się do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Jestem członkiem: APA (Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz ESDaP (Europejskie Towarzystwo Dermatologii i Psychiatrii). W wolnym czasie podróżuję, uprawiam jogę i pilates na łonie natury oraz kolarstwo szosowe. Ponadto lubię sztukę i literaturę.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy wykorzystuję głównie techniki terapii poznawczo-behawioralnej, czerpiąc ponadto z podejść humanistycznego i systemowego. W pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz poddaję się regularnej superwizji. Prowadzę warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym oraz autoprezentacji, organizuję również grupy wsparcia dla dorosłych. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii/psychodermatologii, pracy terapeutycznej, m.in.: Leczenie zaburzeń seksualnych, Psychoterapia zorientowana na proces, Wprowadzenie do terapii Gestalt, Metody relaksacji, mindfulness, Metoda konfrontacji ze Sobą J.M. Hermansa, Terapia REBT (terapia racjonalno-emotywna) oraz Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Brałam udział w warsztatach z arteterapii, choreoterapii, ruchu autentycznego, psychoterapii tańcem i ruchem, jak i z zakresu nauk dermatologicznych i onkologicznych.
Anita Bober

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.