Anita Bober
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anita Bober i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, magistrem psychologii oraz filozofii, jak i dyplomowanym coachem i trenerem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk paniczny, różnego rodzaju fobie), stresem pourazowym, stresem przewlekłym oraz zaburzeniami osobowości. Ponadto prowadzę terapię partnerską i pomagam w problemach w relacjach. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest psychodermatologia, gdzie dyskomfort spowodowany przez choroby skórne jest ściśle powiązany z kondycją psychiczną pacjenta. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anita Bober

Opinie

„Jest Pani bardzo zaangażowania w pracę, zawsze słucha w pełnym skupieniu oraz pełna empatii a przy tym bardzo profesjonalna. Jestem pod wrażeniem. Praca z Panią pomogała dotrzeć i rozwiązać pewne problemy. Polecam pracę z Panią Anitą.”

Mateusz

„Razem z żoną byliśmy w najgorszym momencie naszego małżeństwa, jednak Pani Anita przez okres trwania sesji pokazała nam wiele sposobów na radzenie sobie w trudnych sytuacjach, jak rozmawiać oraz jak poznać siebie. Dzięki tym sesjom dowiedziałem się dużo nie tylko o tym jak być dobrym partnerem ale też odkryłem wiele faktów na swój temat. Nie wiem jak się odwdzięczę, gdyby nie Pani Anita, prawdopodobnie bylibyśmy teraz w środku rozwodu. Dała nam Pani szansę którą udało nam się wykorzystać. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.”

Przemysław

„Trafiłam na portal i Panią Anitę w czerwcu 2021 roku. Dzięki Pani Anicie uporałam się z moimi największymi problemami i pracuję dalej nad sobą. Odbiłam się od dna i mogę dalej szlifować inne sfery mojego życia, które uniemożliwiają mi standardowe funkcjonowanie. Zrozumiałam lepiej siebie i wiem jak postępować w trudnych sytuacjach. Metody Pani Anity są zawsze świetnie dobrane i czuję jej indywidualne podejście do pacjenta. Pani Anita zawsze znajduje dla mnie czas, jest ciepłą, miłą, empatyczną i bardzo profesjonalną osobą. Ma wspaniały warsztat psychologiczno-terapeutyczny, zawsze wysłucha i doradzi. Atmosfera podczas spotkania jest serdeczna i życzliwa. Mogę z czystym sercem polecić jej zajęcia każdemu kto potrzebuje pomocy lub chciałaby popracować nad swoim umysłem i jego reakcjami. Miałam ogromne szczęście za pierwszym razem trafić tak dobrze! Jednym słowem po prostu dziękuję :)”

Magdalena

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Posiadam certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPiB (nr 1460). Doświadczenie w pracy psychologicznej zdobyłam m.in., pracując na oddziale rehabilitacji neurologicznej w Warszawie, gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Odbyłam staże psychoterapeutyczne, m.in. na Dziennym Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w centrum Vertimed w Warszawie (psychoterapia grupowa) oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSW w Otwocku (psychoterapia grupowa i indywidualna). Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT w Warszawie. Jestem członkiem: APA (Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz ESDaP (Europejskie Towarzystwo Dermatologii i Psychiatrii). W wolnym czasie podróżuję, uprawiam jogę i pilates na łonie natury oraz kolarstwo szosowe. Ponadto lubię sztukę i literaturę.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy wykorzystuję głównie techniki terapii poznawczo-behawioralnej, czerpiąc ponadto z podejść humanistycznego i systemowego. W pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty oraz poddaję się regularnej superwizji. Prowadzę warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, komunikacji, radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym oraz autoprezentacji, organizuję również grupy wsparcia dla dorosłych. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii/psychodermatologii, pracy terapeutycznej, m.in.: 4-letnią szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej, Leczenie zaburzeń seksualnych, Psychoterapia zorientowana na proces, Wprowadzenie do terapii Gestalt, Metody relaksacji, mindfulness, Metoda konfrontacji ze Sobą J.M. Hermansa, Terapia REBT (terapia racjonalno-emotywna) oraz Terapia ACT (terapia akceptacji i zaangażowania). Brałam udział w warsztatach z arteterapii, choreoterapii, ruchu autentycznego, psychoterapii tańcem i ruchem, jak i z zakresu nauk dermatologicznych i onkologicznych.
Anita Bober

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.