Anika Skrońska
Terapia online przez Skype

Anika Skrońska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Los skierował mnie do pani Aniki. Do dziś jestem za to bardzo wdzięczna. Uzyskałam potrzebną pomoc, szybko stanęłam na nogi. Jestem zadowolona. Polecam!" Karolina

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anika Skrońska i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi czy zaburzeniami odżywiania. Prowadzę terapię dla osób mających trudności w relacjach interpersonalnych, w życiu zawodowym, po doświadczeniach traumatycznych lub doświadczającym cierpienia związanego z chorobą przewlekłą. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anika Skrońska

Opinie

„Zdecydowałam, że zapiszę się na terapię do Pani Aniki, ponieważ w wieku 25 lat dowiedziałam się, że choruję na rzadką poważną chorobę. Załamałam się. Inni psychoterapeuci nie rozumieli mojego problemu, a nawet próbowali wmawiać mi, że wiele moich objawów wynika z nerwicy. Pani Anika jako pierwsza podeszła do mojego problemu poważnie i zaczęła pracować ze mną nad tym żebym była w stanie lepiej emocjonalnie poradzić sobie z tym problemem. Po roku terapii dużo łatwiej mi zaakceptować to co czego nie mogę zmienić i odnaleźć szczęście w trudnej sytuacji.”

Ania

„Pandemia bardzo negatywnie wpłynęła na moje samopoczucie. Zaczęłam mieć problemy z wychodzeniem z domu. Znajomi poradzili mi żebym zgłosiła się na terapię. Los skierował mnie do pani Aniki. Do dziś jestem za to bardzo wdzięczna. Uzyskałam potrzebną pomoc, szybko stanęłam na nogi. Jestem zadowolona. Polecam!”

Karolina

„Pani Anika to świetny specjalista od zaburzeń odżywiania! Wie na ten temat chyba wszystko. Wiele lat cierpię na bulimię i sądziłam, że nie ma już dla mnie ratunku. Dopiero pani Anika dała mi nadzieję na wyzdrowienie i na terapii ciężko pracujemy nad moimi problemami w relacjach z rodzicami, które przyczyniły się do moich trudności z jedzeniem. Jeszcze sporo pracy przede mną, ale jestem na dobrej drodze. Dziękuję!”

Agnieszka

„Jestem bardzo zadowolona z terapii u Pani Aniki. Podeszła do mojego problemu z dużą empatią i zrozumieniem. Dzięki psychoterapii zrozumiałam wiele szkodliwych mechanizmów jakie stosowałam w dotychczasowym życiu, a zadania które musiałam wykonywać w domu pomiędzy sesjami pozwoliły mi zobaczyć błędy, które popełniałam w różnych relacjach z ludźmi. Też poukładałam sobie różne ciężkie przeżycia z przeszłości choć nie było to łatwe, ale dzięki pani Anice mi się to wszystko udało.”

Marta

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 16 roku życia.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam studia na kierunku psychologia o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Instutucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz na oddziale psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego, a także w kilku ośrodkach i przychodniach zajmujących się leczeniem zaburzeń psychicznych. Aktualnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Anika Skrońska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.