Alicja Zarzycka
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz dialektyczno-behawioralnym. Pomagam pacjentom z różnymi problemami psychicznymi.  Pracuję z osobami z dysregulacją emocji, z pacjentami z zaburzeniami osobowości, osobami w kryzysie życiowym lub doświadczającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi, cierpiącymi z powodu braku satysfakcji z życia, z osobami z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju czy depresją. Pracuję z pacjentami dorosłymi oraz z młodzieżą od 16 roku życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Alicja Zarzycka

O mnie

Psychologię studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) i Dialektyczno-Behawioralnej. Aktualnie odbywam szkolenie w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) zgodne ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam, pracując w Poradni Dla Osób z Autyzmem, OREW oraz WTZ, gdzie zajmowałam się m.in. przeprowadzaniem indywidualnych konsultacji oraz terapią dzieci, młodzieży i dorosłych, a także prowadzeniem grupy wsparcia dla rodzin osób niepełnosprawnych cierpiących na zaburzenia psychiczne. Dalsze umiejętności rozwijałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza na oddziałach dziennym i stacjonarnym, gdzie w ramach stażu prowadziłam zajęcia z psychoedukacji, terapię grupową oraz psychoterapię indywidualną.

Profesjonalna pomoc

Na co dzień pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie kontynuuję rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim wokół psychoterapii i psychologii klinicznej ze szczególnym uwzględnieniem podejścia poznawczo-behawioralnego, terapii dialektyczno-behawioralnej i terapii schematu. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji.
Alicja Zarzycka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.