Alicja Zarzycka
Terapia online przez Skype

Alicja Zarzycka

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Alicja Zarzycka i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym i dialektyczno-behawioralnym. Pracuję z pacjentami z dysregulacją emocji, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi i zaburzeniami nastroju takimi jak depresja, a także z osobami w kryzysie życiowym, doświadczającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi czy cierpiącymi z powodu braku satysfakcji z życia. Prowadzę terapię dla dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Alicja Zarzycka

O mnie

Psychologię studiowałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (PTDBT). Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej (CBT) zakończone certyfikatem psychoterapeuty w szkole psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1424) oraz całościowe szkolenie z psychoterapii dialektyczno-behawioralnej (DBT). Ukończyłam także Szkolenie dla Liderów Family Connections oraz Szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam, pracując w Poradni Dla Osób z Autyzmem, OREW oraz WTZ, gdzie zajmowałam się m.in. przeprowadzaniem indywidualnych konsultacji oraz terapią dzieci, młodzieży i dorosłych, a także prowadzeniem grupy wsparcia dla rodzin osób niepełnosprawnych cierpiących na zaburzenia psychiczne. Dalsze umiejętności rozwijałam w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza na oddziałach dziennym i stacjonarnym, gdzie w ramach stażu prowadziłam zajęcia z psychoedukacji, terapię grupową oraz psychoterapię indywidualną.

Profesjonalna pomoc

Na co dzień pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie kontynuuję rozwój zawodowy, aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy psychologicznej oraz psychoterapii. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się przede wszystkim wokół psychoterapii i psychologii klinicznej ze szczególnym uwzględnieniem podejścia poznawczo-behawioralnego, terapii dialektyczno-behawioralnej i terapii schematu. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji. Podczas pracy terapeutycznej podchodzę indywidualnie do każdej osoby, biorąc pod uwagę jej potrzeby i zgłaszane trudności. Aby skutecznie pomagać, staram się stworzyć pełną bezpieczeństwa i ciepła atmosferę, jednocześnie korzystając ze sprawdzonych i opartych na badaniach metodach i technikach.
Alicja Zarzycka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.