Aleksandra Słowińska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Aleksandra Słowińska, jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych borykających się z różnego rodzaju trudnościami, problemami w relacjach, pracy czy życiu osobistym, doświadczającymi przytłaczających emocji. Pomagam poradzić sobie z różnymi zaburzeniami np. natury lękowej czy depresyjnej, wzmocnić samoocenę, poprawić asertywność, przezwyciężyć indywidualne trudności oraz podnieść ogólną jakość życia i samopoczucie. W mojej praktyce szczególnie ważna jest dla mnie relacja z Pacjentem - staram się do każdego podchodzić indywidualnie, z empatią, akceptacją i autentycznością. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Aleksandra Słowińska

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie kończę 4-letnią całościową szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej atestowaną przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Poza prowadzeniem psychoterapii online pracuję również w Szpitalu Psychiatrycznym na całodobowym oddziale ogólnopsychiatrycznym dla osób dorosłych, opiekując się pacjentami podczas ich pobytu w szpitalu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną długoterminową. Swoje doświadczenie zdobywałam także na stażach, m.in. na Oddziale Dziennym Zaburzeń Psychotycznych dla osób dorosłych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego i w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Pracowałam również z osobami dotkniętymi niepełnosprawnością umysłową w Środowiskowym Domu Samopomocy, na warsztatach terapii zajęciowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz z osobami starszymi dotkniętymi chorobą otępienną w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Chorobą Alzheimera.

Profesjonalna pomoc

Dbam o stały rozwój swoich kompetencji, uczestnicząc w różnych szkoleniach dodatkowych i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTTPB.
Aleksandra Słowińska

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.