Agata Klakocar
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Agata Klakocar i jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym oraz psychodietetykiem. Dzięki terapii online pomogę Ci w walce z depresją, zaburzeniami lękowymi, bezsennością, zaburzeniami odżywiania, natręctwami, zaburzeniami osobowości, niską samooceną. Wspieram osoby w kryzysie emocjonalnym oraz w żałobie. Pomagam również na nowo ustanowić zdrową relację z jedzeniem tym, którzy zmagają się z otyłością i nadwagą lub mają tendencję do objadania się. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Agata Klakocar

O mnie

Jestem psychologiem, psychodietetykiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. W pracy psychoterapeutycznej przyjmuję pacjentów dorosłych oraz osoby nastoletnie (powyżej 16 roku życia). Zajmuję się problemami takimi jak:
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia depresyjne oraz depresja
  • zaburzenia osobowości
  • zaburzenia odżywiania
  • problemy wynikające z nieprawidłowej relacji z jedzeniem u osób, które zmagają się z nadwagą i otyłością
  • zaburzenia snu oraz bezsenność
  • zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (natręctwa)
  • niska samoocena
Wspieram również osoby w żałobie i przeżywające kryzysy emocjonalne.

Profesjonalna pomoc

Swoją praktykę rozwijałam między innymi w Specjalistycznym Szpitalu im. A. Falkiewicza we Wrocławiu, na oddziałach ginekologiczno-położniczym, pediatryczno-reumatologicznym oraz geriatrycznym, gdzie zajmowałam się diagnostyką oraz udzielaniem wsparcia psychologicznego pacjentom zmagającym się z chorobami przewlekłymi czy z przeżywaniem żałoby. Pracowałam w hospicjum dziecięcym, gdzie przez 3 lata jeździłam do rodzin podopiecznych z pomocą psychologiczną zarówno dla rodziców pacjentów, jak i samych pacjentów. Obecnie zajmuję się diagnostyką na oddziale psychiatrycznym w Centrum Zdrowia, gdzie mam możliwość zdobywania nowej wiedzy na temat chorób czy zaburzeń psychicznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz biorę udział w szkoleniach, na których poszerzam swoje kompetencje.
Agata Klakocar

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.