Patrycja Jagiełłowicz

Patrycja Jagiełłowicz

Patrycja Jagiełłowicz

Zapisz się na sesję psychoterapii online

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pomogę Ci za pomocą psychoterapii online wygrać z zaburzeniami nastroju (m.in. depresją), trudnościami emocjonalnymi, niskim poczuciem własnej wartości, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania. Zapraszam także osoby, które mają bliskich zmagających się z zaburzeniami psychicznymi i chciałyby dowiedzieć się o specyfice choroby i możliwościach pomocy oraz młode matki i kobiety w okresie okołoporodowym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię kliniczną w Akademii Pedagogiki Specjalnej, studium terapii zajęciowej oraz studia podyplomowe nadające kwalifikacje pedagogiczne. Ukończyłam kurs pierwszego stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania. Jestem również certyfikowanym trenerem Treningu Zastępowania Agresji (ART). Obecnie pracuję w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, gdzie udzielam wsparcia, prowadzę interwencję kryzysową, a także psychoterapię indywidualną. Doświadczenie nabywałam w środowiskowych domach samopomocy dla osób chorujących psychicznie oraz klubie pacjenta Stowarzyszenia Pomost. Brałam udział w działaniach Porozumienia na Rzecz Wspierania Osób Chorujących Psychicznie oraz aktywnie pomagałam w pracach Grupy Wsparcia dla Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego TROP. Realizowałam działania dotyczące destygmatyzacji osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Prowadziłam warsztaty dotyczące zaburzeń psychicznych o charakterze psychoedukacyjnym i wspierającym dla rodzin osób chorujących. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (140 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Umów sesję skype / Napisz do mnie

O mnie

Nazywam się Patrycja Jagiełłowicz i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym. Korzystam ponadto z technik terapii schematu, opierającej się na odkryciu nieadaptacyjnych schematów, które rozwijały się przez okres dzieciństwa i mają swoje następstwa w naszej codzienności.

Referencje

referencja

"Z całego serca polecam panią Patrycję. Szukałem psychologa ponieważ pewne codziennie sytuacje mnie przytłaczały, z polecania trafiłem tutaj i czuję, że to pewien punkt zwrotny w moim życiu – i każdemu serdecznie to zalecam. Pani Patrycja jest osobą bardzo życzliwa, empatyczną, sympatyczną i przede wszystkim – kompetentną. Początkowe trudności z mojej strony w komunikacji zostały szybko przełamane przez niewyczuwalna wręcz atmosferę tego, że jesteśmy u terapeuty, czułem się bardzo zaopiekowany co pozwoliło się otworzyć, a później już z górki. Wizyty u tej psycholog dały mi wiele do myślenia, pani Patrycja otworzyła mi oczy na wiele spraw o których nie zdawałem sobie pojęcia. które uważałem za zastane, a nad którymi jednak można i warto pracować. Reasumując, bardzo serdecznie polecam" Przemysław O.

referencja

"Bezsprzecznie Pani Patrycja zasługuje na tytuł najlepszego psychologa, jakiego można sobie wymarzyć! W trakcie terapii byłam pełna podziwu dla zaangażowania, indywidualnego podejścia oraz zupełnie trafnych wniosków, którymi cechowała się Pani Patrycja. Cykl spotkań nie tylko pozwolił mi na uwolnienie się od zmartwień z jakimi się borykałam,ale także ukierunkował moje spojrzenie na pewne tematy w sposób, który pozwala mi na swobodę i pełne zadowolenie z obecnego stanu rzeczy. Pani Patrycja to terapeuta z powołania, potrafiący słuchać,czuć i myśleć jak pacjent. Polecam w 300%!" Dominika

referencja

"Pani Patrycja to najlepszy psychoterapeuta z jakim miałam możliwość współpracować. To dzięki niej wreszcie zaczęłam robić postępy i zauważać pozytywne zmiany w moim życiu. Pani Patrycja zawsze była świetnie przygotowana do naszych spotkań i bardzo zaangażowana. Proponowała ciekawe ćwiczenia, które otworzyły mi oczy na wiele kwestii. Otrzymałam dużo wsparcia, ciepła i nie czułam się oceniana. Bardzo polecam współpracę z Panią Patrycją." Marysia

referencja

"Pani Patrycja jest wybitną terapeutką. Od pierwszych chwil czułam się zupełnie komfortowo i nie miałam problemu z wyrzuceniem wszystkiego co zalegało u mnie przez ponad 20 lat. Nigdy nie czułam się oceniana, zawsze spotykałam się z ogromnym ciepłem, zrozumieniem i wsparciem. Pani Patrycja bezbłędnie odczytuje emocje, pomaga ubrać w słowa trudne myśli i uczucia, gdy samemu do końca nie wie się co się czuje. Pani Patrycja tak kieruje rozmową, żeby samemu dojść do odpowiedzi i właściwych wniosków. Pamięta wszystkie szczegóły z poprzednich sesji i zawsze jest dobrze przygotowana. Rok sesji przyniósł ogromne zmiany w myśleniu i zrozumiałam wiele rzeczy.

Polecam serdecznie!!" xx

referencja

"Spotkania z Panią Patrycją pomogły mi zrozumieć wiele mechanizmów kierujących moim myśleniem i działaniem. Jej spostrzeżenia były niezwykle celne i z wielu pozornie chaotycznych zdarzeń potrafiła wydestylować to na co warto zwrócić uwagę. Dzięki pomocy Pani Patrycji zupełnie zmieniłem swoje podejście do negatywnych emocji, nauczyłem się zauważać (i zmieniać) szkodliwe nawyki i przestałem patrzyć na siebie tak krytycznie jak przedtem. Innymi słowy – duża ulga 🙂 Gorąco polecam osobom borykającym się z problemami lękowymi, niepokojem i depresją!" Adam

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp

Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/ dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.

W odpowiedzi zwrotnej na rezerwację prześlemy Ci wszelkie szczegóły techniczne oraz informację dotyczącą płatności.

Listopad 2021
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
Patrycja Jagiełłowicz
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: